Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jana Švandová vypadá v 70 bez make-upu mnohem lépe než Bára Basiková v 50: Z té se stala stařena bez výrazu

Jana Švandová vypadá zkrátka lépe!
+ Dalších 9 fotografií
Herečku Janu Švandovou a zpěvačku Báru Basikovou dělí necelých dvacet let, a přesto sedmdesátiletá Jana vypadá bez make-upu mnohem lépe. Zatímco herečka naprosto září a klidně bychom jí tipli o pár let méně, tak čtyřiapadesátiletá Bára působí svým vzhledem hrozně unaveně, mdle a staře.

Herečka Jana Švandová (70) na svůj věk vypadá úžasně. Ani se netají, že navštěvuje plastické chirurgy. Přesto ale Jana patří mezi ty celebrity, které to se zásahy odborníků nijak nepřehánějí a i po zákroku vypadá senzačně.

Je jí sedmdesát let a stárnout umí opravdu s grácií. Navíc nedělá žádné drahoty kolem toho, že si sem tam nechá zahladit nějakou tu vrásku nebo vypnout pleť. I v mírně pokročilém věku je za hvězdu a s klidem si může dovolit vyjít bez make-upu a nikdo z přihlížejících nedostane šok.

Hůře je na tom ovšem zpěvačka Bára Basiková. Té je čtyřiapadesát let a Jana Švandová v porovnání s Bárou vypadá mnohem lépe. Rocková zpěvačka by možná měla se svou vizáží něco udělat.

Její momentální vzhled jí zbytečně přidává roky navíc a pleť Báry působí hodně staře a neodpočatě.

Mohlo by vás zajímat

Další články