Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Jana si zašla na masáž a pak zmizela beze stopy! Nepochopíte, kde našli její auto!

Janu Svobodovou od středy nikdo neviděl!
Tohle je hodně záhadné zmizení! Jana Svobodová (46) si v Praze zašla na masáž a pak zmizela. Nikdo neví, kde může být. Hodně zajímavé je to, že její auto našli až u Jihlavy.

Šestačtyřicetiletá Jana Svobodová byla naposledy viděna ve středu večer. Posledním člověkem, který paní Svobodovou viděl, byla masérka, u které byla objednána.

To bylo asi v 17:30. Když pak Svobodová odešla od masérky, která pracuje u metra Nádraží Holešovice, slehla se po ní zem.

Je možné, že když odešla od masérky, tak nastoupila do svého stříbrného vozu Ford Kuga poznávací značky 3AE 0651. Podle aplikace Viber byl její mobil naposledy aktivní v 21:18.

Co se dělo pak? To je obrovskou záhadou. Rodina neví, zda paní Jana chtěla být osudný den sama, nebo zda měla s někým domluvenou tajnou schůzku.

Velmi zajímavá je také informace, že její vůz byl po 21. hodině spatřen na Vysočině.

„Poslední možný výskyt tohoto vozidla je po 21. hodině v okolí Jihlavy na Vysočině,“ řekl Blesku kriminalista Radek Varmuža.

Jana neměla žádné problémy, vždy byla spolehlivá. Pracuje jako vrcholová manažerka a dochvilnost měla v krvi. Nikdo neví, co se jí mohlo stát.

Pokud máte o Janě Svobodové nějaké informace, ozvěte se na linku 158.

Mohlo by vás zajímat

Další články