Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jana Punčocháře z MasterChefa jste takhle neviděli: Odhalený břuch a spodní prádlo XXL

Zdroj: archiv Jan Punčochář
+ Další 3 fotografie
EXKLUZIVNĚ
V gastro soutěži MasterChef platí za seriózního, nekompromisního a váženého porotce, který dokáže hodnotit kvalitu pokrmů téměř poslepu. Ovšem zdání možná klame. Uznávaný šéfkuchař Jan Punčochář (40) si umí udělat srandu sám ze sebe... Klidně ukáže velikost svého spodního prádla nebo lidem odhalí, jaké bříško schovává pod kuchařským rondonem.

V televizní soutěži Jan Punčochář týden co týden dokazuje, že jídlu rozumí. Aby také ne, když jeho kroky do kuchyně vedly už v pěti letech. "Už jako malý kluk, přibližně když mi bylo pět let, jsem začal s vařením. Vždy jsem chtěl být kuchařem a šel jsem si za tím," řekl eXtra.cz hvězdný kuchař.

Punčochář za dobu své praxe získal obrovské množství zkušeností. I proto dnes dokáže ze základních surovin vykouzlit jídlo, po kterém se strávník oblizuje od ucha k uchu. O tom, že Punčochář není ale jen přísný porotce, svědčí i snímky, které se dají považovat za velmi vzácné.

Odhalil své křivky

Slavný kuchtík, který dnes pravidelně cvičí a zhubl, se před časem nechal zvěčnit a odhalil, co skrývá pod oblečením A nejde jen o spodní prádlo zřejmě velikosti XXL, ale i bříško, které si pěstoval. "Chodím pravidelně cvičit. Kamera celkově přidává, ale zhubl jsem," řekl eXtra.cz Punčochář.

Na to, že s Janem Punčochářem je sranda, když zhasnou světla ve studiu a vypnou se kamery, se podívejte do galerie.

Na rozhovor pro eXtra.cz se můžete podívat ZDE: Šéfkuchař Jan Punčochář: Z jídel od soutěžících z MasterChefa se mi už zvedl žaludek

Související články

Další články