Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jana Plodková si zatančí ve StarDance: Který hvězdný pár herečka doplní?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 16 fotografií
stardance 2019
Sobotní večer ve StarDance bude velmi výjimečný. Páry budou tančit pro Centrum Paraple a na parketu se objeví nejen s lidmi, kterým toto centrum pomáhá, ale i s další celebritou. Při této příležitosti si taneční střevíce obuje i herečka Jana Plodková (38). Jaký pár na parketu doplní?

Tanečníci budou v sobotu ve StarDance na parketu podávat ty nejlepší výkony pro Centrum Paraple, které pomáhá lidem ochrnutým po poškození míchy následkem úrazu nebo onemocnění v průběhu života a jejich rodinám. I proto se páry před porotu nepostaví samy, každý z nich si mohl přizvat někoho na pomoc.

Jedním ze speciálních hostů, kteří si v pořadu zatančí, se stala i herečka Jana Plodková. Tu si na pomoc přizvali Veronika LiškováKovym. Stejně jako Veronika Arichteva, která doplní Veroniku Kubařovou a Dominika Vodičku, i Plodková se intenzivně věnovala tréninkům.

Společně s Kovym, Veronikou a Janou se na parketu objeví Jiří Marsín. Ten má rád výzvy, a proto se i přes svůj hendikep rozhodl tancovat ve StarDance pro Paraple. Před úrazem hodně sportoval a i dnes jednou týdně dojíždí na tréninky ragby, které je jeho velkou vášní.

Související články

Další články