Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jana Plodková miluje chalupaření: Má nové oblíbené aktivity

Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
Chalupaření
Každý by si jistě tipl, že herečka Jana Plodková je křehká žena. Opak je ale pravdou. Jana totiž ráda dělá aktivity na chalupě, do kterých by se žádné městské děvče nepustilo. Fanoušky snad nikdy nepřestane překvapovat.

Jana Plodková je velmi oblíbenou a také často obsazovanou herečkou. Drobnou blondýnku jsme mohli sledovat například ve filmu Protektor nebo Vratné lahve.

Plodková žije v bytě v Praze společně s partnerem Filipem Žilkou, který se živí jako optik. Od městského života však rádi utíkají, a to na chalupu v Krkonoších.

Rozhodně to není jenom o válení a nicnedělání. „Tu chalupu máme z důvodu, abychom konečně dělali ty normální věci, které nám pražský byt neumožňuje. Tam už je všechno hotové,“ svěřila se herečka pro Super.cz.

„To, že můžeme kosit kosou, můžeme občas něco spravit a potom si dáchnout v houpací síti je to nejvíc, co mě v životě mohlo potkat, co se týká volného času,“ chlubila se Jana s tím, že se stará i o stromy a květiny. Podívejte se do fotogalerie, jak krásnou chaloupku obývají.

Související články

Další články