Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Jana Maláčová je oficiálně svobodná. Po oznámení rozvodu je pod náporem nápadníků

Jana Maláčová a Aleš Chmelař se rozvedli. Exministryně to oznámla se skleničkou v ruce
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Rozvod

Bývalá ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (41) se rozvedla. Jejím manželem byl český ekonom Aleš Chmelař (35), se kterým má sedmiletého syna Gustava. Na svém Instagramu přidala fotku, na které vypadá velice spokojeně s vínem v ruce a s popiskem, který řekl vše. 

"Tak na novou životní etapu," napsala česká politička Jana Maláčová k příspěvku na svém Instagramu. Na fotce má spokojený výraz na tváři a v ruce drží skleničku na víno či sekt. Za popisek přidala ještě hashtag #finallydivorced, tedy konečně rozvedená. Informace o jejím rozvodu se již objevila i na jejím profilu na wikipedii

Už teď je ale zřejmé, že pokud bude chtít Jana Maláčová začít randit, o nápadníky rozhodně nouzi mít nebude. Pod příspěvkem se totiž hned začaly objevovat návrhy od ostatních mužů, kteří by si tu skleničku rádi dali s ní. Ona ale zatím veřejně na žádnou z nabídek neodpověděla. 

Maláčová po boku ekonoma Aleše Chmelaře

Jana Maláčová žila s českým ekonomem a bývalým náměstkem ministra zahraničí České republiky Alešem Chmelařem, který nyní bude žít v Paříži. Stal se totiž novým velvyslancem při Organizaci pro ekonomickou spolupráci a rozvoj. Je otázkou, jak moc právě tohle odloučení zapříčinilo konec jejich manželství. 

Politika byla součástí jejich životů už od začátku vztahu, co se poznali v Bruselu. "Manželka pracovala pro Senát, já psal články a blogy. Žena mě pak oslovila, zda nechci zajít na kávu. Rok jsme se scházeli, situace však poté byla komplikovaná, měli jsme partnery – vztahy na dálky. Koncovku jsem udělal já, žena naopak přišla s prvním kontaktem," svěřil se na konci roku 2021 Aleš Chmelař pro CNN Prima News. Všechno hezké ale jednou končí a jejich manželství je toho důkazem.

Jana Maláčová byla od roku 2018 ministryní práce a sociálních věcí. V úřadu nahradila Petra Krčála. Od března 2019 byla místopředsedkyní ČSSD. Také se neúspěšně ucházela o místo předsedkyně strany.

Související články

Další články