Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Jana Krausová stárne s grácií: Rok před sedmdesátkou vypadá stále skvěle

Herečka Jana Krausová na promítání seriálu Sedm schodů k moci.
Zdroj: Herminapress
+ Další 3 fotografie
Stárnutí

Jana Krausová (69) je živým důkazem, že stárnout se dá opravdu přirozeně i bez zásahu chirurgů. Herečka zazářila na slavnostní projekci nového dramatického seriálu z politického prostředí Sedm schodů k moci, v němž hrála jednu z rolí. Projekce se konala v pražském kině Přítomnost a nechyběla na ní ani redakce eXtra.cz.

Půvabná herečka Jana Krausová okouzlila přítomné na slavnostním promítání seriálu Sedm schodů k moci. Na sobě měla volnější hnědý kabát, světlý rolák a volné kalhoty a vypadala opravdu stylově. Outfit doladila o červenou rtěnku a nedbalý culík, který ovšem k celkovému outfitu nevypadal vůbec špatně.

Jedno je jisté: málokdo by herečce a bývalé ženě Jana Krause tipoval téměř sedmdesátku. Jana je důkazem toho, že stárnout se dá i bez botoxu nebo jiných estetických zákroků.

Nová role v politickém seriálu

Krausová v novém dramatickém seriálu Sedm schodů k moci hraje jednu z rolí. Příběh se točí kolem ženy, již hraje Eva Podzimková, která uměla okouzlit a zároveň jít si tvrdě za svým, milovala luxus a vlivné muže, jak stojí na ČSFD. Příběh vznikl podle scénáře Josefa Klímy v režii Jiřího Chlumského a Martina Koppa.

Na místě byla redakce eXtra.cz, která herečku na slavnostním promítání zachytila. Na fotografie se podívejte v galerii.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy