Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Jana Kirschner zraje jako víno a promluvila o příteli: O půlnoci zpívá a loučí se s králem, říká

Jana Kirschner se změnila a promluvila o příteli.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia/Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 10 fotografií
Zajímavosti

Slovenská zpěvačka Jana Kirschner (45) už několik let žije v Londýně se svým přítelem, muzikantem Eddiem Stevensem. Na skok však přijela do Česka kvůli pořadu Show Jana Krause, kde byla hostem. Zpěvačka házela úsměvy do publika, ale promluvila také o svém partnerovi, se kterým má dvě dcery. Jak dokáže kloubit roli matky a zpěvačky s přítelem, se kterým je 24/7? 

Jana Kirschner patří k velkým jménům jak na české, tak i na slovenské půdě. Úspěšná zpěvačka už na Slovensku dávno nežije. Odstěhovala se do Londýna, který si však podle jejích slov v poslední době moc dobře nevede. „Protože odešlo strašně moc Slováků a Čechů a taky Poláků. Zkrátka kvůli brexitu odešlo už strašně moc lidí. A já si myslím, že je to pro Británii zásadní chyba,“ začala v pořadu Show Jana Krause vyprávět Kirschner, která vypadá velice dobře.


Řeč přišla i na jejího přítele Eddieho Stevense, který se živí jako hudebník a producent. „O půlnoci zpívá hymnu a loučí se s králem, teď už to teda trochu šidí, on byl spíš fixovaný na královnu. Teď navíc usne už před hymnou. A já taky nezpívám, protože jsem v devět v posteli," svěřila se Jana Kirschner, která má s partnerem dvě krásné dcery.

Matka i zpěvačka na plný úvazek

Nicméně hudební a pěveckou kariéru je náročné spojit s rodinou a domácností. Jak to zvládá právě Jana Kirschner? "Já jsem teď nahrávala nové album, které se jmenuje Obyčajnosti a které vyjde 20. března. Ale my jsme to nahrávali tak, že jsem ráno hodila děti do školy, potom jsem si sedla na kolo a jela do studia. Tam jsem navařila pro kapelu kávu, donesla jsem jim ji, nacvičili jsme písničku, já jsem byla spokojená. Ve dvě čtyřicet pět jsem sedla na kolo a jela zpět k dětem, vyzvedla je, navařila večeři, a co se dělo od 2.45 do 10 večer, já vlastně nevím," dodala na závěr pobaveně.


Nelze si nevšimnout, že se zpěvačka změnila i po vzhledové stránce. V jednu chvíli byla dokonce nenáviděnou osobou za to, jak si v přímém přenosu The Voice, když vystupovala v porotě, stále sahala do vlasů. "Máte pravdu, vlasy si přehrabuji opravdu často, není to úplně šťastné, ale patří to ke mně," svěřila se tehdy slovenskému webu pluska.sk. Nyní je z ní krásná a sebevědomá žena, která zraje jako víno.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause můžete vidět ve středu 21. února ve 21.40 na Primě.


Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy