Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Jana Kirschner zazpívala ikonickou Modlitbu pro Martu. Na tu píseň nemáš hlas, kritizují lidé

Zpěvačka Jana Kirschner.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 18 fotografií
Sametová revoluce

V rámci oslav výročí 17. listopadu zazněla na Národní třídě v Praze píseň Modlitba pro Martu. V roce 1989 tuto skladbu zazpívala Marta Kubišová (79) a letos se písně ujala Jana Kirschner (42). Lidé ale z její přezpívané verze vůbec nejsou nadšení, jak se ozývá z komentářů na sociálních sítích. 

Modlitba pro Martu neodmyslitelně patří k událostem spjatým s rokem 1989. Tehdy tuto píseň zazpívala na balkoně Melantrichu na Václavském náměstí Marta Kubišová.

Letos uběhlo dvaatřicet let od těchto událostí a píseň tentokrát na Národní třídě v Praze zazpívala Slovenka Jana Kirschner. Jenže lidé z její verze nejsou vůbec nadšení. „Kam se hrabe na Martu Kubišovou a vůbec, je to umělé, nevěrohodné a s vědomím nové vlády i značně deprimující,” nechala se slyšet jedna z komentujících.

Negativní komentáře

„Nikdo to nezazpívá tak jako Kubišová, nikdo, tak ať mír zůstává s touto krajinou, přátelé,” napsala další komentující. „Holka sorry, ale na tuhle píseň nemáš hlas,“ nebrala si servítky další uživatelka.

Našli se ale i tací, kterým se podání Jany Kirschnerové líbilo. Ačkoliv jich bylo o poznání méně než těch, kterým se píseň nelíbila. „To je zase samá kritika. Není to snad jedno, kdo to zazpíval? Zvlášť v dnešní době? Ať mír dál zůstává s touto krajinou,“ přidala svůj názor další komentující.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy