Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jana Kirschner v The Voice Česko Slovensko opět šokovala. Tentokrát svým vzhledem

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 36 fotografií
Kirschner se zvedla
Diváci po dlouhých týdnech, kdy Janu Kirschner (40) coby porotkyni soutěže The Voice Česko Slovensko kritizovali, změnili názor. A teď přišel další šok. Dříve nenáviděná porotkyně všem vyrazila dech svou vizáží. Jak jí to slušelo v neděli při takzvaných vyřazovacích soubojích, bylo nejen pro soutěžící, ale diváky velmi příjemné...

Jana Kirschner v roli porotkyně a kouče v soutěži The Voice Česko Slovensko v divácích zatím vzbuzovala spíše negativní pocity. Jenže to se od posledního dílu, který byl opět jako tuto neděli byl velmi emotivní, změnilo.

Jana zapracovala nejen na svém projevu, ale i celkové vizáži. Neuvěřitelně jí to slušelo a při rozhodování, koho pošle dál, měla často slzy na krajíčku. Mnozí diváci ji začínají vyzdvihovat nejen kvůli složení jejího týmu, ale i celkově, jak působí.

Zkrátka je vidět, že když někdo chce, dokáže cokoliv. V případě porotkyně Kirschner to platí dvojnásob. Příští neděli čeká diváky další napínavý díl pěvecké show The Voice Česko Slovensko. A půjde už hodně do tuhého.

Jak to Janě slušelo, se podívejte do galerie.

Související články

Další články