Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jana Kirschner exkluzivně pro eXtra.cz: Hejtování se mě dotýká a teď vám něco řeknu!

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 32 fotografií
The VOICE
Je patrně nejkritizovanější porotkyní v historii talentových soutěží, a tak je logické, že se k ní někdy až hodně urážlivé komentáře dostanou. Jana Kirschner (40) divákům vadí kvůli afektovaným reakcím. Podezřívají ji z toho, že chce na sebe strhnout veškerou pozornost a že snad musí brát drogy, aby se chovala tak, jak to předvádí v The Voice. Máme její exkluzivní vyjádření!

Podle mnohých snad musí něco „sypat“, jinak prý není možné, aby se prezentovala tak, jak ukazuje v třetí řadě The Voice Česko Slovensko. Jana dostává pořádnou čočku a vůbec se to s dalšími díly nezmenšuje, spíš naopak.

Co na to říká?

Citlivá povaha

„Samozřejmě se ke mně dostalo všelicos. Hejtování je pro mě novinkou a doteď jsem se mu velmi šťastně vyhýbala. Když je člověk citlivý, samozřejmě se ho to dotkne,“ napsala Jana Kirschner do eXtra.cz v odpovědi na otázku, co na neúprosnou kritiku říká.

„Je jasné, že člověk nereaguje vždy stoprocentně přirozeně, někdy sám sebe v reakcích překvapí a někdy naopak celkem upřímná reakce může v divákovi vyvolat celkem opačný pocit,“ myslí si. Přesto ale tvrdí, že komenty bere s humorem a nadhledem. A to přesto, že zprávy z natáčení soutěže naznačují, že Kirschner v průběhu natáčení na kritiku začala hodně reagovat.

Je jiná

„V blind auditions (vybírání soutěžících naslepo – pozn. red.) jsme se snažili přinést co nejvíc zajímavých a emotivních momentů. Každý kouč je jiný. I o tom samotný The Voice je. Dohromady jsme skvělý tým. To je to nejdůležitější,“ dodala zpěvačka.

Stačí vám tohle vysvětlení postoje nejnenáviděnější porotkyně a začnete jí fandit? Nebo má u vás konečnou a nepomůže jí už ani posvěcení od papeže?

Související články

Další články