Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Jana Doleželová se stále snaží najít si skvělou partii, chodí proto po večírcích naostro. A má co ukázat?

Modelka, pardon, lékárnice Jana Doleželová by si příště měla na tu svou
plošinu vzít podprsenku.
Zdroj: Zdroj: Golfista roku
+ Další 3 fotografie
Misska, modelka a především lékárnice Jana Doleželová (33) vyrazila na lov prachatých mužů. Odjela na Moravu na golf a chtěla udělat v minišatech velkou parádu, moc se jí to ale nepovedlo.

V minišatech sice vyrazila naostro, ale její ňadra už nejsou, co bývala. Gravitace nekompromisně působí na každého a z dvojek Jany Doleželové se rázem staly povislé jedničky. Jana by si příště rozhodně měla vzít podprsenku, ideálně s push-up efektem. Lolitkovské šaty jinak celkem ušly a možná že na burany z Moravy to stačilo. I když kdyby tam byli burani, asi by tam Jana nejela, že?

Janička, která má za sebou vztah s miliardářem Janečkem, odjela na Moravu lovit další movité pány. Na Golfistovi roku v moravské Lednici se jich tam jen hemžilo. A podle přítomných hostů si tam s pár muži velmi dobře rozuměla. „Viděl jsem ji ze sklípku odcházet po boku jednoho pána, co se tam kolem ní celý večer motal. Docela jsem ho litoval,“ utrousil jeden z mužů, který měl na ni také evidentně pomyšleno, jen neunesl úspěch soka.

Jana, která mimochodem také hraje golf, si před tím ještě na večírku zalaškovala s hercem Zdeňkem Podhůrským (55), který je teď po čerstvém rozchodu s přítelkyní Ilonou, se kterou byl sedm let. S Janou by se k sobě celkem hodili, ale bohužel nesplňuje její finanční limit. Takže si, Zdeňku, nech zajít chuť! Sama Jana na otázku, zda teď někoho má, odpovídala, že je spokojená. No asi takhle, Doleželová vždycky někoho má, kdo jiný by asi platil chod celé lékárny…

Související články

Další články