Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Jana Černochová vzala kolegy z koalice na střelnici: Takhle pálily pražské jedničky SPOLU

Zdroj: Koalice SPOLU
+ Dalších 6 fotografií
Volby 2021

Jana Černochová (ODS) vyrazila v rámci speciální sportovní výzvy společně s lídry koalice SPOLU v Praze Markétou Pekarovou Adamovou (TOP 09) a Tomem Philippem (KDU-ČSL) na střelnici. Tam je občanská demokratka jako doma. Jak si ale vedli její kolegové? To můžete zjistit v přiloženém videu. 

Jana Černochová je známá svou láskou ke střelbě. I proto zvolila svůj oblíbený sport jako výzvu pro koaliční kolegy Markétu Pekarovou Adamovou a Toma Philippa. Všichni tři si tak vyzkoušeli, jak jim jde spolupráce i mimo politiku.

"Sportovní střelbu miluju a asi by bylo zvláštní, kdybych zrovna já, o které je dobře známo, že se zabývá zbraněmi, obranou a bezpečností, Markétu a Toma pozvala jinam než právě na střelnici. Museli jsme si ověřit, že máme nabito společně do voleb," vysvětlila Černochová.

Politička samozřejmě jako zkušená střelkyně pálila do černého, dařilo se ale i jejím kolegům. "Vystříleli jsme si parádní volební výsledek. Podle úsměvu obou kolegů jsem přesvědčená, že i oni byli spokojeni. Jsem ráda, že nehodili flintu do žita a ukázali, že se jen tak něčeho nebojí, ani zbraní," říká.

Černochová zároveň doufá, že podobně úspěšní budou i ve volbách. Koalice SPOLU si totiž neklade malé cíle, usiluje o vítězství ve volbách. Poslední průzkumy přitom ukazují, že rozhodně nejde o nic nereálného, za hnutím ANO zastává koalice jen o chloupek. Jasno bude už za několik dní.

Související články

Další články