Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Jana Bernášková po vypadnutí Nerudové: Ve druhém kole budu dávat antihlas

+ Dalších 8 fotografií

První kolo prezidentských voleb je u konce. Známá herečka Jana Bernášková, která do štábu Danuše Nerudové dorazila společně se svým manželem i krásnou dcerou, však byla z výsledku zklamaná. Na Nerudové ocenila její nový a pozitivní přístup, jak mimo jiné uvedla v rozhovoru pro eXtra.cz.

Co říkáte na výsledky prvního kola?

Je mi samozřejmě líto, že Danuše Nerudová nepostoupila do druhého kola, ale musíme respektovat výsledky a volbu většiny.

Co mohlo paní Danuši Nerudové uškodit?
To vůbec netuším, myslím si spíše, že Danuše oslovila hlavně mladé lidi plus nás, lidi, co se díváme do budoucnosti a nebojíme se změn, ale asi nás nebylo tolik, aby mohla postoupit do druhého kola. Nemyslím si, že udělala něco špatně, naopak si myslím, že ta její pozitivní kampaň, kdy se snažila neočerňovat ostatní, to je nový přístup nového evropského politika.

Půjdete volit i ve druhém kole, pokud ano, koho podpoříte?
Teď je to ještě příliš čerstvé, že nepostoupila Danuše. Můj manžel tvrdí, že je to občanská povinnost, abychom šli volit do druhého kola. Já teď sama v sobě řeším, jestli si nechám přidělit prezidenta a nebo jestli zvolím menší zlo.

Paní Nerudová naznačila, že podpoří Petra Pavla, půjdete taky touhle cestou, nebo potřebujete ještě čas na rozmyšlení?
Mám svoji hlavu. Je skvělé, že udělala takhle veřejně podporu. Pokud půjdu volit, tak budu dávat antihlas určitému kandidátovi, ale asi nebudu úplně volit svého prezidenta.Související články

Další články

Nejnovější kauzy