Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Jana Bernášková (40) z Co ste hasiči a její dcera Justýna (15): Najděte pět rozdílů

Jana Bernášková se pochlubila dcerou Justýnou Drábkovou
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Dcera

Herečka Jana Bernášková (40) se pyšní krásnou dcerou. Perou se o ni modelingové agentury a Justýna (15) by na přehlídkovém mole jistě sklidila úspěch. Posuďte sami.

Justýna Drábková vyrostla do krásy

Jana Bernášková (40), herečka, která se v poslední době dala i na dráhu spisovatelky, vyvedla do společnosti svou patnáctiletou dceru Justýnu. A ne nadarmo se jí přezdívá "nejkrásnější dcera českého showbyznysu." Justýna doprovázela matku při příležitosti křtu jejích dvou knih: Jak přežít svého muže a Coura. Knížka Jak přežít svého muže by se v blízké době měla dočkat i filmového zpracování, ve kterém si zahraje i sama Jana. Ta se naposledy objevila na obrazovkách v seriálu Co ste hasiči.

Bude z ní modelka

Dcera Justýna krásu po mamince Janě bezpochyby podědila. Jsou si podobné jak vejce vejci. Dokážou ji ocenit i odborníci, Justýna pomalu nakukuje do světa modelingu. Kariéru má skutečně slibnou, dostala třeba už prestižní nabídku z modelingové agentury Elite Model Look, kterou ale byla nakonec kvůli svému nízkému věku nucena odmítnout. S přehlídkami sice Justýna ještě chvíli počká, focení ji ale baví neskutečně.

Štěstí předcházely soudní tahanice

Jana Bernášková má dceru Justýnu se svým ex, režisérem Davidem Drábkem (51). Rozchod to byl neveselý. Po šesti letech společných chvilek je čekaly soudní tahanice právě o Justýnu. Jana totiž chtěla dostat dceru do výhradní péče, zatímco David si přál péči střídavou. Pár se vzpamatoval, až když soud zmínil možnost umístění dcery do ústavní péče. Jana nakonec dceru do výhradní péče dostala a tatínek ji mohl vídat, kdykoli chtěl. Jana Bernášková našla novou lásku a s manželem, scénáristou Rudolfem Merknerem (49), vychovává ještě syna Theodora. To David Drábek už po dalším dítěti netoužil.

Související články

Další články