Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jana Adamcová ví, jak vyzrát na předvánoční stres. A to i v situaci, kdy manžel obalí vanilkové rohlíčky v sodě

Jana si vánoční období užívá i s dcerou Jasmínkou bez zbytečných
stresů.
+ Další fotografie
Moderátorka Jana Adamcová (43) tvrdí, že není žádná velká cukrářka a každý rok se u nich doma pečou jen čtyři druhy vánočního cukroví. Na setkání známých maminek, kde se představovaly přírodní pilulky proti depresím s názvem Happy pills, se ovšem pochlubila i historkou z pekařské dílničky svého manžela, režiséra Jiřího Adamce (67).

„Stalo se to před pár lety. Zrovna jsme se doma rozhodli, že budeme péct, když mě kamarádka narychlo pozvala do divadla na představení, které jsem chtěla vidět, takže jsem neodmítla. A můj muž se rozhodl, že mě mezitím překvapí a napeče. Pustil se do toho společně s mým tátou a všechno probíhalo fantasticky až do momentu, kdy začali obalovat vanilkové rohlíčky. Místo moučkového cukru totiž manžel použil na pohled stejnou, ale chuťově zcela jinou surovinu. Už si přesně nevzpomínám, co to bylo, buď jedlá soda nebo škrob. Každopádně byly rohlíčky absolutně nepoživatelné…,“ zavzpomínala Jana, kterou prý ale podobné situace nechávají naprosto klidnou.

Co tedy dokáže půvabnou moderátorku rozhodit? „Když na mě mluví víc lidí najednou a něco po mně chtějí. Což se často stává doma. To potom praštím do stolu a všichni se zklidní. Musím ale říct, že čím jsem starší, tím méně věcí mě rozhází. Když nejde o život, je fajn řešit věci v klidu. A pokud k tomu mohou místo léků na předpis pomoci Happy pills, tak to jedině schvaluji.“

Na adventním mejdánku se ale krom žlutých pilulek pro dobrou náladu představily také pilulky modré, Happy dreams, napomáhající klidnému spánku. Na přetřes tedy přišlo téma probdělých nocí. Pokud ovšem čekáte historky o celonočních flámech, budete zklamaní.

„Moje probdělé noci souvisejí s dětmi. Stejně jako asi u většiny maminek,“ zkonstatovala Jana a dodala: „Teď, když povyrostly, je to samozřejmě mnohem lepší… A když někdy nemůžu usnout, uspávám se čtením. Já sama, když mám občas stresové období, sáhnu po takovémto přírodním přípravku a opravdu mi pomůže,“ dodala s úsměvem dvojnásobná maminka.

Mohlo by vás zajímat

Další články