Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jana Adamcová odchází z muzikálu: Nemá žaludek na Daniela Hůlku!

Jana Adamcová odchází z muzikálu: Nemá žaludek na Daniela Hůlku!
Zdroj: reprofoto ČT, Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Věhlasný režisér Jiří Adamec (69) byl nedávno za poměrně dramatických okolností odejit z muzikálu Robinson, teď ho ale následuje i manželka Jana Adamcová (46). Na rozdíl od jejího muže však odchází dobrovolně. Neměla by prý žaludek na to potkávat se na jevišti s Danielem Hůlkou (49)!

Právě ten si nepadl s rejžou do noty tak, až dal produkci ultimátum: „Buď si sbalí fidlátka Adamec, nebo odejdu já. V jednom muzikálu s ním nebudu. Nedá se s ním spolupracovat!“

Protože ale na jménu Hůlky staví produkce propagaci, rozhodování bylo asi jednoduché.

Jenže to i pro Adamcovou, která alternovala v hlavní roli s Kateřinou Brožovou (50). „Umíte si představit, že bych hrála ženu, která čeká dvacet let, až se Dan Hůlka vrátí z ostrova? Tak otrlá nejsem,“ napsala eXtra.cz Jana. „Můj žaludek by to neunesl. A nejen kvůli Hůlkovi. Těch, kterým chybí charakter, je tam víc,“ myslí si.

Počítá teď i s mediální masáží ohledně spekulace, že vlastně měla tlačenku, jinak že by roli třeba nikdy nezískala. „Už se něco podobného objevilo. V posledních dnech zažíváme různá zklamání. I od lidí, kterým jsme věřili a považovali je za kamarády,“ dodala Adamcová.

Sám Adamec tvrdí, že mezi ním a Hůlkou šlo o malicherné spory, které se daly vyřešit. Z divadla se zase nesou zprávy, že režisér je komplikovaná osobnost, s kterou se těžko spolupracuje, proto prý rozhodování nebylo příliš těžké. A s odchodem Jany prý tak nějak počítali a zkoušení nijak neohrozí.

Na čí straně je pravda, to samozřejmě nikdo kromě zasvěcených neví.

Související články

Další články