Jana Adamcová (46) pobláznila Egypťany: Její přírodní pětky se draly ven
Jana Adamcová (46) si užívá sluníčka v Egyptě, kde její manžel natáčí nový videoklip k muzikálu. Bývalá sportovní moderátorka vypadá na svůj věk opravdu úchvatně. U moře vystavila své nepřehlédnutelné poprsí a někteří z ní nemohli spustit oči.
Bývalá sportovní moderátorka Jana Adamcová odcestovala se svým manželem Jiřím Adamcem do slunného Egypta. Jednak si chtěla určitě užít pořádného sluníčka, protože v Česku se ho prozatím nedočkáme, a také podpořit svého manžela, který v Egyptě natáčí nový videoklip.
Adamcová se ani s příchodem padesátky nestydí ukázat svoje přednosti. Na svůj věk rozhodně nevypadá a bystří fanoušci si také všimli, že Jana v poslední době hodně zhubla.
Ještě před půl rokem měla totiž pár kilo navíc. To určitě nevadilo, ale v současné době vypadá opravdu perfektně. Její manžel může být pyšný na to, jaký poklad má doma.
Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká
Související články

Bývalá meteoroložka Karla Mráčková v bikinách: V 50 letech a po třech dětech je pořád kočka

Souboj moderátorek: Borhyová se pyšní bujným dekoltem, Perkausová má po porodu postavu snů

Nova po dlouhých 16 letech přichází o svou stálici. Půvabná moderátorka je na odchodu

Helena Vondráčková překvapila snímky bez make-upu: Jako by našla elixír mládí, shodují se

První reakce na Tátu v nesnázích. Diváci jsou zajedno
Další články
