Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jana Adamcová (46) pobláznila Egypťany: Její přírodní pětky se draly ven

Jana Adamcová vypadá krásně.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Jana Adamcová (46) si užívá sluníčka v Egyptě, kde její manžel natáčí nový videoklip k muzikálu. Bývalá sportovní moderátorka vypadá na svůj věk opravdu úchvatně. U moře vystavila své nepřehlédnutelné poprsí a někteří z ní nemohli spustit oči.

Bývalá sportovní moderátorka Jana Adamcová odcestovala se svým manželem Jiřím Adamcem do slunného Egypta. Jednak si chtěla určitě užít pořádného sluníčka, protože v Česku se ho prozatím nedočkáme, a také podpořit svého manžela, který v Egyptě natáčí nový videoklip.

Adamcová se ani s příchodem padesátky nestydí ukázat svoje přednosti. Na svůj věk rozhodně nevypadá a bystří fanoušci si také všimli, že Jana v poslední době hodně zhubla.

Ještě před půl rokem měla totiž pár kilo navíc. To určitě nevadilo, ale v současné době vypadá opravdu perfektně. Její manžel může být pyšný na to, jaký poklad má doma.

Související články

Další články