Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jan Železný si vzal svůdnou atletku! Kteří slavní sportovci přesedlali na mladé krásky?

Zdroj: profimedia, Instagram
+ Další 2 fotografie
fotogalerie
Každý úspěšný sportovec má mladou partnerku, jen o některých se to ale ví. Tak by mohl znít úvod tohoto textu, který vám přinese příběh tří legendárních borců, kteří mají rádi mladé holky. Jan Železný si ve věku 53 let vzal osmadvacetiletou atletku Andreu Drápalovou. S mladými kráskami ale randí také fotbalista Pavel Nedvěd (47) či legendární hokejista Petr Nedvěd (47).

Jsou slavní, jsou bohatí a jsou pořád ve formě. Mají udržovaná těla, plno fyzické energie a mladé krásky k nim vzhlíží. Nedivíme se, že mladé kočičky mohou na slavných sportovcích oči i ruce nechat.

Takový Jan Železný do toho dokonce praštil. Vzal si osmadvacetiletou atletku Andreu Drápalovou, kterou trénuje. Třiapadesátiletý trenér rozhodně nepatří do starého železa. Naopak je velmi plodný a sil má na rozdávání. Ze vztahu s manželkou Martou má dvě děti. Další dva potomky mu porodila dlouholetá přítelkyně Bára. Tak uvidíme, zda v podobném tempu bude slavný oštěpař pokračovat i po boku krásné Andrejky.

Hodně mladou přítelkyni si na hrudi hřeje také fotbalista Pavel Nedvěd. Podle informací eXtra.cz už od května randí s Lucií Anovčínovou. Ta je velmi podobná Nedvědově dceři Ivance. Fotografové si dokonce mysleli, že Pavel vzal na vycházku sličného potomka. Jenže spletli se. "Nikdo tomu ze začátku nechtěl věřit. Pavel je opravdu zamilovaný a nevidí napravo, nalevo. On žil vždy život jen pro fotbal a rodinu, takže teď si možná něco vynahrazuje a Lucii zcela propadl,“ řekl eXtra.cz zdroj z fotbalového prostředí. Nedvěd je spokojený a na návrat k manželce Ivaně to v tuto chvíli opravdu nevypadá.

Příchod stáří ve velkém stylu oddaluje také hokejista Petr Nedvěd. Muž, který podle důvěrných zdrojů měl v posteli více modelek než celý nároďák dohromady, má sice šediny ve vlasech i vousech, ale jinak pořád zůstává neúnavným vlčákem. Čtyřiadvacetiletá Nicole Volfová si věří, že lamače dívčích klínů zkrotila, ale otázkou je, zda Nedvěd kotví už definitivně. Přeci jen do padesátky ještě daleko…

Související články

Další články