Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Jan Tuna a Nela Boudová: Prozradili, co za problém řeší v ložnici

Jan Tuna a Nela Boudová: Prozradili, co za problém řeší v ložnici
Zdroj: se souhlasem tv prima
+ Další fotografie
rozhovor

Je to už rok, co se novinář a moderátor Jan Tuna (49) dal dohromady s herečkou Nelou Boudovou (54). V oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka známý pár prozradil, jaký konflikt řeší v ložnici. 

Otužování

Herečka Nela Boudová je už rok zamilovaná až po uši do moderátora a novináře Jana Tuny. Poznali se na akci ve Dvoře Králové, ale co je nakonec opravdu spojilo bylo otužování. Činnost, které oba naprosto propadli, nakonec skončila láskou, jako trám, jak přiznali v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

„Mě k otužování přiměla korona, protože mi chyběl společenský kontakt. Divadla byla zavřená. U klubovny otužilců u Vltavy se dělaly ohně. Scházeli jsme se tam a povídali si,“ vzpomíná na první společné konverzace Boudová. Poprvé jsme se ale potkali ve Dvoře Králové v pavilonu opic. Nela se na mě dívala, jako bych byl exponát,“ vzpomněl si Tuna.

„Honza tam moderoval naboso pořad pro pěstounské rodiny. Já jsem tam byla pozvaná se svou dcerou. Honza tam pobíhal po jevišti a já si říkala, že to je nějaký blázen ze Studia kamarád. A pak jsem se dozvěděla, že Honza si o mně vyhledal informace a myslel si, že jsem nějaká nafrněná herečka," vyprávěla herečka. "Pak jsme se rok neviděli a pak Honza točil nějakou reportáž o otužování a viděl na sociálních sítích, že se otužuju, a pak jsme se začali otužovat jako kamarádi," dodala.

Nela s Janem se otužovali hodně dlouho, než herečce došlo, že ji novinář balí. "Skoro půl roku,“ pobavila Honzu Dědka Boudová.

„Já se otužuju celý život, většinu roku chodím v kraťasech, bosý a doma si moc netopím. V ložnici bychom měli mít max. osmnáct stupňů,“ doplnil Boudovou Tuna. „To já dost trpím,“ přiznala Boudová konflikt preferencí v ložnici.

Sauna a sex

Stejně jako otužování oba podlehli i saunování. „Saunu oba milujeme, považuju ji za druhou nejlepší věc na světě,“ dodal Tuna. Tou první je Nela? „Chtěl jsem říct sex, takže vlastně jo. No a ta první věc v koroně zakázaná nebyla,“ přiznal potutelně, čemu se vloni oddával nejraději.

Celý rozhovor s Nelou Boudovou a Janem Tunou můžete sledovat dnes v 7 pádech Honzy Dědka ve 21.35 na Primě.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy