Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Jan Tuna (48) o partnerce Nele Boudové (53): První zamilovaná slova

Jan Tuna a Nela Boudová si jako partneři strašně sedli.
Zdroj: Se souhlasem J. Tuny
+ Další fotografie
LÁSKA

Na veřejnost prosákl vztah Nely Boudové (53) a Jana Tuny (48) a i kdyby se ho herečka a moderátor snažili tajit, držení za ruku je prozradilo. Co nám Tuna, který léta na Seznamu radí spotřebitelům, o své partnerce řekl?

Jan Tuna: Nová láska? Nela Boudová

Exhvězda Novy a nyní moderátor Televize Seznam Jan Tuna se už dva roky rozvádí s manželkou, s kterou už delší dobu také nežije. A podle dobře informovaných kruhů z jeho okolí je od zimy jeho partnerkou právě oblíbená česká herečka Nela Boudová. Potvrdilo se to také na svatbě producenta hvězd Petra Větrovského, na které se dvojice podle fotografií Expresu držela za ruce.

„Nějakou dobu se jen přátelili, pak byli v partě kamarádů na horách a tam se rázem všechno změnilo,“ řekl nám přítel moderátora.

První slova

On sám se o svém vztahu úplně napřímo vybavovat nechtěl.

„S kamarády a jejich dětmi jsme teď na Letní filmové škole v Uherském Hradišti. Jsou tu skvělí, velmi si to tu užíváme. A Nela Boudová je naprosto báječná, fantastická ženská a víc k tomu v tuto chvíli nechci říkat,“ pověděl eXtra.cz zvesela spíkr Jan Tuna.

Osudový vztah

Podle společných známých si nicméně páreček náramně sedl.

„Spojuje je velký smysl pro humor, milují život, oba se také dost nekonvenčně chovají. Otužují se spolu, mají dobrodružné povahy, rádi cestují. Mohou být v pětihvězdičkovém hotelu i ve stanu a užijí se to stejně. Mají to mezi sebou fakt hluboké. Nela sama říkala, že ještě nic tak silného neprožila. Až ji to samotnou překvapuje,“ dozvěděli jsme se.

Minulost

Boudová žila dlouhé roky na psí knížku se scénáristou Janem Lekešem, s nímž má dva syny. Pátý rok má také v pěstounské péči dceru Sašu. Před několika lety se provdala za kamaráda Alexandra, už za devět měsíců se ale rozváděli.

Jan Tuna z pořadu A DOST! má se stále ještě manželkou Ladou tři děti, Tadeáše, Štěpánku a Johanku, z předchozího manželství pak dospělou dceru Zuzanu.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy