Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jan Tříska po skoku do Vltavy: Dva hrdinové za ním skočili z lodi a oživovali jej podle instrukcí na telefonu!

Jan Tříska bojuje o život v nemocnici.
Zdroj: HZS Praha, Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Z dosud neznámých důvodů spadl Jan Tříska (80) z Karlova mostu. Vyloučena není ani varianta, že skočil sám. Cizí zavinění se během vyšetřování vyloučilo. Událost se stala v sobotu odpoledne, kdy se ještě netušilo, o koho jde. Záchranáři ale muži vytaženému z Vltavy omotali obličej dekou. Že bych chtěli zamezit nechtěnému fotografování slavného herce?

S informací, že šlo o slavného herce, přišel deník Blesk i agentura Showpix. Záchrana herce z ledové Vltavy byla dramatická. Jan Tříska skočil z Karlova mostu do ledové Vltavy. I když je herec fanoušek otužování, tak takový pád byl na jeho tělo samozřejmě příliš.

Jeho pád do řeky viděli cestující na proplouvající lodi. Dva z nich neváhali a do Vltavy za ním skočili. Vylovili jej z vody a dostali do bezpečí. Aby během první pomoci nic nezkazili, obrátili se na záchranou službu a podle pokynů v telefonu začali s oživováním, které lnakonec dopadlo úspěšně.

Herce záchranáři přebírali s obnovenou srdeční činností a odvezli ho do pražské Vojenské nemocnice na ARO. Nyní je v umělém spánku.

Jan Tříska měl tento víkend začít natáčení nového filmu Na střeše.

Policejní mluvčí Tomáš Hulan nechce spekulovat o okolnostech a detailech nehody. Tedy toho, jestli byl skok dobrovolný, či se jednalo o nehodu. „Takovou událost prověřujeme, nicméně s ohledem na vážný zdravotní stav osoby, která z mostu skočila, neznáme bližší okolnosti celé situace,“ uzavírá.

Související články

Další články