Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Jan Skopeček (ODS) si užívá pohádkové dovolené: S rodinou vyrazili do Itálie

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
letní pohoda
Poslanec Jan Skopeček (38) si užívá pohádkové dovolené. Tráví prázdniny společně s rodinou v Itálii. S manželkou si užívají u italského jezera Lago di Garda.

Jan Skopeček je český politik a poslanec Poslanecké sněmovny PČR. Od roku 2001 je členem politické strany ODS, kde působí jako předseda Místního sdružení ODS Hořovice, předseda Oblastního sdružení ODS Beroun a také je členem výkonné rady ODS.

Skopeček žije společně s manželkou v Hořovicích u Berouna. Přesně před rokem se jim narodil syn Jan. Nyní si celá rodinka užívá pohádkové dovolené v Itálii. Skopeček i s manželkou a synem tráví konec léta u jezera Lago di Garda, které je největším jezerem Itálie.

Náramně si to tam užívají a počasí jim přeje. Skopeček má rád ježdění na kole a tak ani na dovolené nevynechal. Vydal se tam na cyklistický výlet a stihl si to i zdokumentovat. Proháněl se v oblasti na severu země mezi Alpami a Pádskou nížinou. Na jednom ze snímků Jan pózuje u kola a vypadá velice spokojeně. V pozadí za ním jsou vidět krásné italské pahorky.

Mohlo by vás zajímat

Další články