Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Jan Saudek o milenkách i nemocích: Kapavku jsem měl jen sedmkrát

Jan Saudek při převzetí státního vyznamenání.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
zpověď

Uznávaný fotograf Jan Saudek (86) nedávno překvapil novinkou, že má na Slovensku další dítě, syna Jonatána, který oslavil před několika dny půl roku, kterého nemá se svou partnerkou, novinářkou Pavlínou. Dále Saudek také prozradil, zda má k ženám stále takový apetit jako před léty, a uvedl, kolikrát se potýkal s kapavkou.

"Mám teď na Slovensku dítě, Jonatána, před týdnem mu bylo půl roku," šokoval fotograf Jan Soudek informací, kterou poskytl pro Super.cz. Syna ovšem nepřivedl na svět s jeho manželkou, novinářkou Pavlínou Saudkovou, se kterou vychovávají již tři potomky.

"Všechny mé děti, je jich asi šestnáct, nejsou nějak inteligentní. To mají po mně samozřejmě, ale kdyby se mi narodilo dítě, které je skutečně poškozené, tak bych si zoufal, proto už do dalšího potomka nejdu," uvedl dál Saudek.

Milenkami se fotograf nikdy netajil, jak to má dnes, ve svých šestaosmdesáti letech? Dokonce prozradil i číslo, kolikrát si prošel kapavkou. "No, není to moc slavné, ale jakž takž se tak ještě prezentuju. Ale je fakt, že třeba kapavku jsem neměl 42 let, ale předtím to bylo ráz naráz. A jeden můj přítel, který je slavný hudebník, ji měl čtrnáctkrát, já jen sedmkrát. Jsem žabař," prozradil.

I ve svém pokročilém věku je Jan Saudek vitálnější než kdejaký o generaci mladší muž. Tajemstvím této energie je kromě alkoholu, který si rád dopřeje, i společnost právě žen. "V životě jsem se nenapil sám, piju jen v dámské společnosti. Ženy, víno a sex, to je dobrý," dodal pro Super.cz s úsměvem.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy