Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Finanční problémy Jana Saudka. Alimenty na děti ho přivedly na mizinu. Bez práce by prý nepřežil ani den

+ Dalších 7 fotografií

Jan Saudek patří mezi největší české bohémy. Úspěšný fotograf se nikdy netajil svým stylem života, zahrnující alkohol, milenky, nebo dokonce incest v rodině. I tak mu stále drží vztah s manželkou Pavlínou, která s ním má svatou trpělivost. Společně vychovávají tři děti, ovšem proslýchá se, že Saudek zplodil dětí dvacet. I to je možná jedním z důvodů, proč nemůže jít jen tak do důchodu, jak prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz. 

Jan Saudek je bohém každým coulem. Vždy měl velmi osobitý styl života, který zahrnoval nespočet žen, a dokonce i incest s vlastní dcerou. Se svou současnou manželkou Pavlínou, se kterou je již přes dvacet let, si pořídil tři děti, které vychovávají. V kuloárech se však šušká, že fotograf měl zplodit až dvacet dětí, což ostatně nikdy nevyvrátil. Jak přiznal v rozhovoru pro eXtra.cz, musí platit vysoké alimenty a do důchodu jen tak nepůjde.


"Mám alimenty a platím jak mourovatej. Tak potřebuji vydělávat. Já se těším, až budu opravdu starý a už nebudu muset vydělávat a budu žít z penze. Ale penze je jenom 20 000, což mi vydrží tak jeden den," říká s humorem při příležitosti zahájení nové výstavy pro nadaci Be Charity, kterou připravil společně se svou manželkou.

Saudkova manželka by chtěla další dítě

Právě manželka Pavlína, se kterou je dělí obrovský věkový rozdíl 45 let, je mu již po dvacet let největší oporou. Ona by si však přála další dítě, na čemž se neshodnou. "Máme skvělý vztah. Máme spolu tři děti a ona chce další. Bylo by ale neštěstí, kdyby to dítě nebylo v pořádku. Po té osmdesátce už se nemá moc rozplozovat," říká Saudek.


A jakým je tatínkem? "Děti potřebují, aby je někdo miloval, aby jim nikdo nenadával a aby je nebil. A já musím říci, že ty poslední děti, které mám, tak jsem je nikdy neuhodil," popisuje vztahy se svými dětmi. S ostatními potomky se ale ani nevídá.

V porovnání s dřívějším stylem svého života se přece jen trochu zklidnil. Před nějakou dobu sekl totiž s alkoholem. "Můj bratr se upil k smrti. To mně ale nehrozí, protože jsem toho chlastu nechal," říká. Naplno se věnuje své práci. "Já plánuji velkou knihu pornografie. Skutečně prasácké fotky. Nikdo k tomu nechce napsat předmluvu, ale bude to úžasné," vysvětluje a dodává, že manželka už si zvykla a i u focení nahých krásek mu ještě drží světlo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy