Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Jan Rosák slaví 70. narozeniny! Dnes má zástup fanynek, dříve na něj holky kašlaly

+ Další 2 fotografie
Jak ten čas rychle letí! Kdo by hádal, že věčně rozesmátý kluk Jan Rosák najednou slaví 70. narozeniny! Je vůbec něco, co o něm jeho fanoušci netuší?

Jan Rosák se narodil 24. srpna 1947 v Ivanovicích na Hané. S kariérou moderátora začal v roce 1971 v Českos­lovenském rozhlase, v roce 1976 přešel do Československé televize.

Ať chce nebo nechce, diváci ho mají spojeného zejména s moderováním soutěže Videostop, který Československá televize vysílala od roku 1985. Zde mu výborně nahrával a sekundoval Karel Čáslavský.

Dnes Rosák žije v Mníšku pod Brdy a nemůže si stěžovat na to, že by o něj fanynky neměly zájem. Dříve ale prý byl outsiderem a dívky nezajímal. „Dívky mě nechtěly, takže jsem u nich žádné velké úspěchy neslavil. Býval jsem hodně nesmělý. Spíš jsem pořád běhal na hřišti za míčem nebo hrál studentské divadlo,“ zavzpomínal Rosák pro deník Aha!

Z toho, že má krku už 70 let žádnou radost nemá. Ale snaží se brát život pořád hodně s humorem. „Pochopitelně nejsem úplně přešťastný, že je to tak velká číslovka. Na druhou stranu jsem rád, že jsem se v relativně slušném stavu takového věku dožil. Já dneska dělám takové věci, které můj táta nedělal, když mu bylo sedmdesát, možná ani padesát. Hraju tenis, hraju golf, běhám, a hlavně pořád velice aktivně pracuju. Věk je opravdu jen číslo,“ uvedl Rosák pro super.cz.

Tak Honzovi přejeme, ať dál baví hlavně ženské publikum, které je z něj na větvi. Jan Rosák prostě stárnout umí!

Mohlo by vás zajímat

Další články