Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Jan Révai se pochlubil krásnou ženou Zuzanou i syny: Životní lásku našel v milence

Jan Révai se svou krásnou rodinou.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
rodina

Jan Révai (48), herec, jenž zraje jako víno, si nenechal ujít premiéru pohádky Zakletá jeskyně. Do společnosti vyrazil po delší době se svou partnerkou herečkou Zuzanou Šulajovou (43) a jejich dvěma syny. Na rodince bylo znát, jak vypadá skutečné štěstí, ač začátek tohoto vztahu nebyl příliš příjemný. Zuzana byla totiž "tou druhou" a hercovou milenkou v době, kdy byl Révai ještě ženatý.

Herec Jan Révai tvoří s krásnou slovenskou herečkou Zuzanou Šulajovou pár už více než dvanáct let. Za dobu svého vztahu přivedli na svět dva syny, staršího Jakuba a mladšího Matěje.

To, že kluci rostou jako z vody, bylo znát na premiéře pohádky Zakletá jeskyně, kde pobíhali kolem svých známých rodičů, kteří se ve společnosti hereckých kolegů velmi dobře bavili, což je znát na fotografiích, které redakce eXtra.cz pořídila.

Kvůli Zuzaně se Révai rozvedl

Zuzana Šulajová okouzlila lamače ženských srdcí Jana Révaie v době, kdy byl ženatý. Se svou manželkou Danielou byl předtím tři roky a podle deníku iDnes ještě před rozvodem Zuzana s Janem otěhotněla, což se exmanželka dozvěděla, a byla to právě ona, kdo přinesl na stůl rozvodové papíry.

"Žádost o rozvod jsem podala já, nešlo žít s člověkem, který má zájmy jinde. Do budoucna by tohle nebyl smysluplný život. Důvodem našeho rozvodu není lež o tom, že nemohu mít dítě. Důvodem je nevěra mého muže," řekla Daniela v roce 2010.

Ani Jan Révai se rozvodu nebránil, naopak pro něj byla Zuzana a syn, kterého nosila pod srdcem, tak důležití, že nemohl jednat jinak. Dnes se ukazuje, že se Révai skutečně rozhodl, jak nejlépe mohl, a znovu se dá pouze připomenout pravidlo, že lásce člověk neporučí.

Podívejte se, jak to Janu Révaiovi a jeho krásné rodině slušelo ve společnosti.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy