Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jan Nic napadl po konci The Voice Pepu Vojtka a pak dodal: Zklamu sám sebe

+ Dalších 6 fotografií
Byl to smutný pohled. Jan Nic si myslel, že může jít dál. Ale nezvládl píseň a porotce Pepa Vojtek byl nekompromisní - Jan Nic v show The Voice končí. Úplný konec Honzíka ve veřejném prostoru ale není. Jan Nic nyní všem na svém facebookovém profilu vysvětluje, jak to celé bylo. Z jeho pohledu.

Desáté kolo pěvecké soutěže The Voice Československo bylo plné emocí. Kouč Pepa Vojtek divákům TV Nova ukázal, že se s nikým mazlit nebude. Jeho hodnocení a verdikty byly tvrdé a nekompromisní. Ale takový český i světový showbyznys je. Je to tvrdý boj a není pro měkké lidi.

Jan Nic píseň nezvládl. Zapomněl slova a plácal se v tom. Na konci zpackaného vystoupení se v jeho tváři dokonce objevily slzy. To je pochopitelné. Na emoce má Honzík právo. Věřil, že může jít dál. Ale přišlo kruté vystřízlivění.

Po vypadnutí obvinil Pepu Vojtka, že nemá rád lidi. Že mu ublížil. Jan Nic fňuká na Facebooku a fanouškům vysvětluje, co se podle něj stalo.

„Po tom stresovém vypětí už to muselo ven. Ve druhé sloce zklamu sám sebe a pak teprve to začnu plést. A noviny píšou, že mi vypadl text. Ale to by se nestalo, kdybych ty výšky dal,“ tvrdí Nic.

Co dodat? Místo plakání by měl začít na sobě makat a vrátit se ke zpívání českých písniček. Je v tom dobrý, pokus s anglickým textem nevyšel. To se stává. Není důvod napadat Vojtka, je čas jít dál.

Související články

Další články