Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jan Maxián jako žena: S proměnou mu pomáhala krásná Karolína Kurková!

Zdroj: TV Nova
Diváci už v sobotu večer budou mít možnost sledovat třetí díl show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna Jana Maxiána. Divákům se představí jako žena, ale ne jen tak ledajaká.

Půjde o zpěvačku Beth Ditto, která působila v kapele Gossip. „Tato proměna je opravdu úžasná, musím za to poděkovat hlavně maskérům. Během pár chvil jsem totiž přibral čtyřicet kilo, protože protagonistka, kterou budu ztvárňovat, váží 110 kilogramů,“ prozradil Jan Maxián.

Maskéři na výrobě masky pracovali několik hodin „Tato proměna vyžadovala složitou práci se silikonem, celý obličej tvaroval David Šesták. Dále se odbarvovalo obočí a nakonec byla nasazena dokonalá paruka. Potom už jsme museli Honzu jenom hlídat, aby před vystoupením moc negestikuloval,“ směje se hlavní maskérka Adriana Bartošová.

Kromě Jana Maxiána diváci uvidí Dalibora Gondíka, Anetu Krejčíkovou, Tomáše Matonohu, Bereniku Kohoutovou, Jitku Boho, Leonu Machálkovou a Jana Kopečného, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Tvoje tvář má známý hlas už v sobotu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články