Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jan Kopečný se opět proměnil k nepoznání. V novém seriálu hraje známého českého zpěváka

Zdroj: archiv
Seriál
Hudební hvězda má díky televizní show s převlékáním se za jiné osobnosti už hodně zkušeností. V novém seriálu Streamu Pouť: Rozjetý devadesátky se převtělí do Daniela Hůlky. Celý seriál se odehrává v devadesátých letech, kdy se Praha připravovala na premiéru muzikálu Dracula, kde právě Daniel Hůlka ztvárnil hlavní roli. Jak si s tou svou poradil Jan Kopečný uvidí diváci již brzy.

A jak probíhalo samotné líčení? „Nebylo to zase tak náročné, jako jsem zažil během jiných projektů, přesto tohle líčení patřilo k těm složitějším. Ale na dobrý výsledek si člověk rád počká,“ říká Kopečný.

Přesto, že skutečného Daniela Hůlku v seriálu neuvidíte, jeho charismatický hlas v něm zazní. Sám Hůlka totiž svého kolegu Kopečného ve scénách nadaboval.

Děj osmidílného seriálu Pouť: Rozjetý devadesátky od scenáristy Petra Kolečka se točí kolem Paláce kultury, kde se odehrávají nejen zkoušky na muzikál Dracula, ale i nekalé praktiky politických předáků a privatizační podvody. V hlavních rolích se představí Jakub Prachař, Matěj Dadák, Eva Holubová, Lucie Vopatová, Jaromír Dulava, Ondřej Pavelka, Michal Suchánek a Richard Genzer. Premiéru prvního dílu uvidí diváci již 5. května na novém videoportálu Televizeseznam.cz.

Související články

Další články