Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Jan Koller prozradil detaily oslavy padesátin: Jsem nervózní, ale bude to velkolepé, nastínila legenda

Fotbalista Jan Koller.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Oslava

Legendární fotbalista Jan Koller oslaví 30. března své padesáté narozeniny. Při té příležitosti chystá o den později velkolepou akci v kině Lucerna s názvem „Noc s legendou: Jan Koller 50“, kam mohou přijít jeho věrní fanoušci. Jak Dino prozradil pro eXtra.cz, je před oslavou pořádně nervózní.

Nejúspěšnější střelec české fotbalové reprezentace oslaví neuvěřitelných padesát let. Jan Koller toho stihl za svou sportovní kariéru hodně, a tak není divu, že ho jeho fanoušci i veřejnost obdivují. I z toho důvodu se rozhodl oslavit kulatiny ve velkém stylu. 31. března se v kinosálu pražské Lucerny uskuteční oslava s názvem „Noc s legendou: Jan Koller 50“, kam mohou přijít Kollerovi fanoušci.

,,Je to pro mě něco speciálního, protože je to poprvé, co takhle budu oslavovat své narozeniny. Pro mě je to nové, budu nervózní, ale moc se těším, hlavně na ty hosty, kteří se připravují a kteří budou pro mě překvapení,“ řekl ke své oslavě Jan Koller. V rámci programu se fanoušci mohou těšit jak na zábavnou show na pódiu s Honzou Kollerem a moderátorem, tak i na exkluzivní hosty, o kterých, jak už zmínil, neví ani samotný oslavenec. Večer bude doplněn o interaktivní ukázky z Honzova života. Nebudou chybět ani vystavené Honzovy dresy, které fanoušky provedou celou kariérou Honzy Kollera.

Zdravotně se cítí dobře

A jak on sám pohlíží na padesátku? „Tento rok u mě padesátka skoro klepe na dveře, ale musím říct, že zdravotně se cítím stále dobře, nic mě nebolí. Snažím se stále sportovat a být aktivní a doufám, že to tak bude i nadále,“ nechal se slyšet pro eXtra.cz a promluvil i o nové partnerce. „S přítelkyní se nám žije dobře, spokojeně, jsme na sebe zároveň napojení, podporujeme se. Vše je v naprostém pořádku,“ doplnil Koller.

Koller má vlastní film

Legendární snajpr dodnes drží rekord v počtu vstřelených branek za českou fotbalovou reprezentaci. V roce 1999 byl vyhlášen nejlepším fotbalistou České republiky a o čtyři roky později byl dokonce v nominaci na Zlatý míč. V minulém roce o něm vznikl film s názvem Jan Koller – Příběh obyčejného kluka, který běžel v kinech a následně v televizích. Celkem ho zhlédlo přes milion diváků a i recenzent eXtra.cz ho chválil.

"Málokterý sportovec může nabídnout takový životní příběh, který nelze označit jinak než pohádkou. Režisér Petr Větrovský měl před sebou parádní námět, který už jen zbývalo přetransformovat na filmová plátna. To se mu nakonec povedlo a nutno říci, že více než zdařile," napsal ve své recenzi Jiří Charvát.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy