Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jan Koller před zimou a koronavirem prchnul do Monaka. Takhle si teď žije nejlepší reprezentační střelec

Jan Koller před zimou a koronavirem prchnul do Monaka. Takhle si teď žije nejlepší reprezentační střelec
Zdroj: Archiv Jana Kollera
+ Další fotografie
Jan Koller
Ačkoliv má česká zima svá kouzla, chladné počasí a krátké dny nejsou pro každého. To platí i pro bývalého kanonýra Jana Kollera (47), který pláchnul do Monaka. Vyhnul se tak nejen zimě, ale i složité koronavirové situaci. Nyní si plnými doušky užívá teplého počasí a sluníčka.

Jan Koller za svou bohatou kariéru nastupoval za fotbalové kluby v Belgii, Německu nebo Francii. Nejvíce si ale vytáhlý útočník s přezdívkou Dino zamiloval Monako, ve kterém působil mezi roky 2006 a 2008. Knížectví se tak stalo Kollerovým druhým domovem.

Koller nyní svůj monacký byt střídá s tím pražským a kdykoliv se mu zachce, uteče si odpočinout do přímořského státečku. V tom tráví bývalý famózní fatbalista i letošní zimu. Utekl tak před koronavirovou epidemií, která sužuje Česko už dlouhé měsíce. A rozhodně není pochyb, že si svého pobytu v Monaku užívá.

Schází mu české tradice

O své každodenní radosti se Koller podělil i na Instagramu, kam přidává fotky z prosluněného Monaka. Na nich například večeří v triku a kraťasech na balkoně svého bytu, nebo třeba brázdí ulice knížectví na skútru. "Moje oblíbená doprava v Monaku," svěřil se Koller.

Přestože si bývalý útočník přímořského života očividně užívá, schází mu české tradice. "Tady bohužel skoro nikdo ani neví, že nějaký čert s Mikulášem vůbec chodí. I proto mám tak moc rád naši republiku. Miluji naše tradice," přiznává Koller.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy