Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Jan Kočka starší připravuje pohřeb: Toto jsou jeho slova o posledním rozloučení

Otc se synem – Jan a Jan Kočka…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 21 fotografií
Otec zesnulého Jana Kočky (†28) Jan (51) jen těžko hledá slova pro to, co se v pátek v ranních hodinách stalo na dálnici D11. Je totálně zdrcen ze ztráty milovaného syna. Redakci eXtra.cz přiznal, že v tuto chvíli připravuje pohřeb. Ve svém nitru cítí obrovskou bolest. Stejně jako pozůstalí po Miloslavovi H. (†28), do jehož vozu Kočka mladší čelně naboural. Životy obou mužů po nárazu vyhasly...

Stala se tragédie, která v myslích pozůstalých zůstane navždy… „Řeším v tuto chvíli věci kolem té tragédie jako pohřeb,“ řekl eXtra.cz Jan Kočka, který dále odmítl sdělit jakékoliv podrobnosti. Z jeho hlasu bylo znát velké vyčerpání a obrovská bolest.

Očekává se, že pohřeb Jana Kočky bude monstrózní. Stejně jako tomu bylo před deseti lety, 9. října 2008, když Jan Kočka dával sbohem svému bratru Václavovi (†40).

Jana Kočku zastihla tragická zpráva v Holandsku, kde se byl podívat na turnaj bojových umění. Tragickou dopravní nehodu stále vyšetřuje policie. U obou mužů byla nařízena pitva. Kočka mladší měl před tragickou srážkou jinou drobnou nehodu, kdy svým vozem u jiného vozu urazil zpětné zrcátko. Spekuluje se, že řídil pod vlivem návykové látky.

Související články

Další články