Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Jan Hamáček vyvedl manželku i psa na veřejnost. Lidé si neodpustili sarkastické komentáře

Jan Hamáček s manželkou a pejskem.
Zdroj: Se souhlasem Jan Hamáček
Psí den

Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) vyvedl svou manželku Gabrielu Kloudovou a také fenku Nellynku na psí den. Podle snímku na sociálních sítích to vypadá, že si den užili. Někteří lidé v komentářích jim však uštědřili sarkastické a negativní komentáře.

Politici jsou před blížícími se volbami do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky aktivní jako nikdy. Předseda ČSSD Jan Hamáček (42) vzal svou manželku Gabrielu Kloudovou a jejich společného pejska Nellynku na psí den, který se konal v Praze 13.

Manželku Gabrielu si ministr vnitra bral minulý rok 31. července. Přitom ještě na začátku toho samého roku se rozvedl s první ženou Kamilou.

Posměšné komentáře

Někteří lidé začali pod příspěvek na sociálních sítích psát posměšné komentáře. „Nellynce ta modrá barva moc sluší!” komentoval sarkasticky jeden. „Pane ministře, paní Nellynko, a jak se jmenuje pejsek?” zní další z mnoha posměšných komentářů.

„Pes se jmenuje Vrbětice,” napsal další a narážel na kauzu Vrbětice (tj. že za výbuchy muničních skladů ve Vrběticích v roce 2014, při kterých zahynuli dva lidé, mohli s největší pravděpodobností dva agenti ruské vojenské rozvědky GRU. Hamáček měl v kauze figurovat jako člověk, který chtěl odletět do Moskvy a vyměnit mlčení o kauze za dávky vakcíny Sputnik, pozn. red.). Na druhou stranu se v komentářích našlo i spoustu příznivců Hamáčka, kteří se ho zastávali a komentovali, že je tu příliš mnoho zbytečné zloby.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy