Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jan Hamáček strávil líbánky v Česku: S novou ženou se chlubil v lázeňském městě

Jan Hamáček strávil líbánky v Česku: S novou ženou se chlubil v lázeňském městě
Zdroj: facebook/ archiv Jana Hamáčka
+ Další 4 fotografie
líbánky
Svatbu už mají za sebou a na řadu přišly líbánky. Ministr vnitra Jan Hamáček se se svou nevěstou Gabrielou Kloudovou vydal relaxovat do Karlových Varů. Tam se již dříve objevil se svou tehdejší ženou Kamilou, se kterou se rozvedl teprve nedávno.

Zamilovaný ministr vnitra Jan Hamáček se po červencové svatbě konečně se svou milovanou Gabrielou Kloudovou vydal na líbánky. Deník Blesk informoval, že si nevěsta ponechala své staré příjmení Nezvolili ale žádnou zahraniční destinaci, jak je u některých novomanželů zvykem. Místo toho si vybrali lázeňské město na západu Čech.

„Byli jsme pět dní v Karlových Varech a moc se nám tu líbilo,“ řekl pro Blesk Jan Hamáček a dodal, že společně s manželkou hledali místo v České republice, kde si mohou v klidu odpočinout a užít si i prázdninovou atmosféru.

S bývalou političkou ODS se ministr vnitra seznámil v práci. Ta se vdala už podruhé. V roce 2015 si vzala za manžela náměstka pražského primátora Jiřího Vávru. S Janem Hamáčkem to ale nejspíš byla skutečně láska na první pohled. „Náš příběh možná obsahuje spoustu klišé, ale jsou věci, které neovlivníte, každý to jistě znáte. S Gábinou jsme se potkali při práci, zamilovali jsme se a dneska jsme se vzali,“ napsal ministr vnitra na Facebook.

V Karlových Varech byl Jan Hamáček spatřen nejen se svou novou manželkou, ale kdysi i se svou bývalou ženou Kamilou. V roce 2016 tam společně navštívili mezinárodní filmový festival. S Kamilou se po třinácti letech rozvedli letos v červnu, oba partneři byli na rozvodu údajně dohodnuti. Z prvního manželství Hamáčkovi zůstali dva synové Lukáš (13) a Matyáš (10). Bývalí partneři spolu ale bez problémů vycházejí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy