Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jan Hamáček se pochlubil nevěstou Kloudovou: I ministr má právo na štěstí, praví vicepremiér

Jan Hamáček se pochlubil nevěstou Kloudovou: I ministr má právo na štěstí, praví vicepremiér
Zdroj: facebook/ archiv Jana Hamáčka
+ Další 4 fotografie
radostný den
Zamilovaný ministr, dobrý ministr. Jan Hamáček (41) je ženatý s kráskou Gábinou Kloudovou. Už na začátku roku přišel ministr vnitra a vicepremiér v jedné osobě s tím, že po třinácti letech s Kamilou jim manželství nefunguje a rozhodli se pro rozvod. Kvůli pandemii k němu došlo až v červnu a v pátek se oženil podruhé.

"Tak jsem se včera oženil," oznámil hrdě ministr vnitra Jan Hamáček na Facebooku. "Náš příběh možná obsahuje spoustu klišé, ale jsou věci, které neovlivníte, každý to jistě znáte. S Gábinou jsme se potkali při práci, zamilovali jsme se a dneska jsme se vzali," dopsal v pátek. Gabriela Kloudová se totiž měla pracovně pohybovat v Hamáčkově blízkosti.

I ministr má právo na štěstí, míní Hamáček

O tom, že se spolu "sčuchli", se mluvilo už před nějakým časem právě kvůli jejich pracovním vztahům. A veřejnosti se to nezdálo jako dobrý nápad. Ministr si těchto poznámek všiml a rozhodl se rýpnout si zpět: "Byl bych strašně rád, kdybyste z toho měli alespoň poloviční radost jako my dva. I ministr má přece právo na štěstí, no ne?"

Hamáček šokoval na začátku roku tím, že se dohodl s manželkou na rozvodu po 13 letech manželství. Prý to už "nefungovalo". S Kamilou, se kterou má dva syny, se však rozvést nemohl kvůli pandemii koronaviru, která prakticky zastavila život všech Čechů. Povedlo se to až v červnu, když se rozvolnila většina vládních opatřeních.

Související články

Další články