Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jan Hamáček podruhé ženáčem: Jeho vyvolenou se stala Gabriela Kloudová

Jan Hamáček podruhé ženáčem: Jeho vyvolenou se stala Gabriela Kloudová
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
svatba
Ministr vnitra a šéf ČSSD Jan Hamáček (41) do toho podruhé praštil. Pouhé dva měsíce od rozvodu se rozhodl, že pojme za svou manželku Gabrielu Kloudovou. Třináctileté manželství s partnerkou Kamilou nevyšlo a Hamáček nyní zkouší začít od znova po boku blonďaté Gábiny, pro kterou to také nebude první svatba. V roce 2015 se provdala za náměstka Vávru, vztah bohužel také zkrachoval.

Na začátku letošního roku oznámil ministr vnitra a šéf ČSSD Jan Hamáček, že se po třinácti letech manželství bude rozvádět s partnerkou Kamilou. V minulosti sám Hamáček Blesku potvrdil, že vztah s Kamilou již nefungoval a tohle bylo jediné řešení.

Seznam Zprávám se podařilo zjistit, že se Jan Hamáček zamiloval do bývalé političky ODS Gabriely Kloudové a na konci tohoto týdne bude veselka. "Ano, informaci mohu potvrdit," potvrdil ministr.

Kloudová má za sebou pestrou politickou minulost. Do povědomí lidí se dostala v době vlády Mirka Topolánka (ODS), kdy byla považována za jeho pravou ruku. Od roku 2010 do roku 2014 působila za ODS v zastupitelstvu hlavního města. V roce 2013 kandidovala za Hlavu vzhůru, blok však ve volbách propadl, ale z politiky nikdy neodešla.

Stejně jako Jan Hamáček i Gabriela se bude vdávat již podruhé. První svatbu si vyzkoušela v roce 2015, kdy si vzala za manžela tehdejšího náměstka pražského primátora Jiřího Vávru. Tak snad nyní našli oba k sobě toho pravého a vydrží jim to co možná nejdéle. Novomanželům přejeme hodně štěstí!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy