Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Jan Cina o StarDance: S Adrianou Maškovou jsme jako svatebčané

StarDance 2021: Jan Cina zatančí po boku Adriany Maškové
Zdroj: Se souhlasem České televize
Rozhovor

Třetí pár, který zatančí v nejnovější řadě StarDance, promluvil. Jan Cina (33) s taneční partnerkou Adrianou Maškovou si padli do noty.

Uvažoval jste o tom, kdo by mohl být vaše partnerka? Jaké jste chtěl, aby měla charakterové rysy?

Zvažoval jsem vlastně všechny. Charakterové rysy se podle mě ukážou až na parketu. Hlavně jsem myslel na to, aby partnerka byla chápavá, nikoli příliš přísná, a pak aby měla smysl pro humor. Ten je podle mě opravdu důležitý. Aby měla lehkost a schopnost si z toho dělat legraci. Zajímavé je, že hned po tiskové konferenci přišlo mnoho dotazů z okolí, jestli nebudu mít tanečního partnera, což mě nenapadlo, ale zdá se mi to jako zajímavé téma. Třeba ještě něco vymyslíme.

Jaké jsou vaše první dojmy po seznámení s Adrianou?

Je to jako první rande – roztomile nervózní, ale zároveň hrozně hezké. Jsme jako takoví dva mladí svatebčané, kteří se teď vydávají na minimálně tříměsíční cestu životem.

Před měsícem bylo vaše jméno poprvé spojené se StarDance. Změnil se za tu dobu váš pohled na tuto soutěž?

Po prvním setkání s taneční partnerkou je to celé daleko konkrétnější. Předtím pro mě StarDance neustále představovala vzdálenou budoucnost. Teď se naopak velmi zhmotnila. A pocity? Zatím se stále těším, ale zároveň se i trochu bojím – toho, jak to člověk zvládne. Jsou to vlastně hodně smíšené pocity. Uvidíme, ale teď s tréninky začne asi převládat strach.

"Nechtěla jsem si vybírat, s kým bych chtěla nebo nechtěla být. Chtěla jsem toho člověka brát, ať už to bude kdokoli," říká Adriana Mašková. Na druhou stranu dodává, že je příjemně překvapená, že dostala do páru právě Honzu. "To jsem nečekala. Můj tatínek říkal, že by mi ho moc přál, takže ten bude určitě moc rád. Moc se těším, myslím, že to bude super," raduje se půvabná tanečnice.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy