Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jan Cimický obviněn z útoku: Držel mě za hlavu, tvrdí Jana Fabiánová

Jana Fabiánová a Jan Cimický v době, kdy podle ní mělo dojít k napadení.
Zdroj: Profimedia.cz
MEETOO

Psychiatr Jan Cimický (73) mě napadl, říká Jana Fabiánová (42), herečka a zpěvačka a dcera Nadi Urbánkové (82). Toto obvinění vnesla na světlo 28. 10. večer, když se jméno lékaře objevilo v seznamu státních vyznamenání. O údajném sexuálním útoku hovořila v nedávno vysílané 13. komnatě České televize.

Jana Fabiánová a detaily údajného napadení

Herečka a zpěvačka Jana Fabiánová měla v minulosti velké vztahové problémy. Narazila prý třeba na manipulátora, který jí měl život ničit natolik, až ji dohnal do psychiatrické ordinace.

„Já jsem o tom nikdy nemluvila. Na druhém sezení mě (psychiatr) sexuálně napadl. U něj v ordinaci. V podstatě použil trošku i násilí. Vytrhla jsem se mu a utekla. Musím říci, že to byla veliká rána pro mou důvěru v systém, v lékařství, možná i v muže,“ řekla Fabiánová v populární 13. komnatě.

Držel mě za temeno hlavy a snažil se mě líbat

„Byla jsem v šoku. V ten moment, kdy mě držel za temeno hlavy a snažil se mě líbat, jsem se mu nějak vyrvala. Vůbec nevím, jak jsem si vzala tašku, běžela jsem a pak si pamatuju, že jsem šla nějak někam pěšky po dálnici, strašně jsem brečela a docela jsem chtěla, aby mě srazilo auto. Byl to moment, kdy jsem si říkala, že jsem skončila,“ vzpomínala na okamžiky, které ji zasáhly.

Dnes dokonce tvrdí, že ji událost málem zabila.

Zrůdy nemají mít vyznamenání, míní

V pořadu ČT jméno psychiatra Jana Cimického nevyslovila, to až nyní.

„Já se nikomu mstít nechci. Osobně, ačkoli mě to tehdy, bez přehánění, málem zabilo, jsem to překonala. Ale že má taková zrůda dostat vyznamenání od prezidenta ČR a zásluhy, to je asi už moc i na mě,“ tvrdí dcera legendy Nadi Urbánkové, která jí prý zveřejnění po skutku vymlouvala.

Z diskuse u 13. komnaty je patrné, že diváky svým příběhem neoslovila. Diváci tvrdí, že jim tvrzení, kolik mužů s ní mělo manipulovat, připadá podezřelé, a ptají se, jestli vina nemůže být úplně někde jinde.

Související články

Další články