Jan Čenský si uřízl ostudu: Herec odhalil největší trapas kariéry
Jan Čenský za svůj život odmoderoval už desítky plesů. Pořád však před začátkem večera cítí lehkou nervozitu. Moderátor pro eXtra.cz rovněž zavzpomínal na svůj největší pracovní trapas.
Na plesech je Jan Čenský jako ryba ve vodě. Platí to i o Českém plese, před jehož začátkem jsme s moderátorem mluvili.
„Těším se jako každý rok. Je to vrchol plesové sezóny, protože těch plesů za letošní sezonu uvádím několik, a tohle je takový bombónek. Je to prestižní záležitost,“ řekl Čenský pro eXtra.cz.
Jan Čenský o moderování
Kolik akcí už za svůj život odmoderoval, pak Čenský už ani nedokáže spočítat.
„Pamatuju si na ples, který jsem prožil se svojí ženou. Ale to bylo zapeklité, protože jsem musel zároveň moderovat a tančit. Od té doby jsem se ženou na ples nikdy nevyrazil. Když mě ale Iveta Lutovská přemluví, budu i tančit,“ prozradil.
Má vůbec ještě po letech před začátkem akce nervozitu? „Je tam lehké chvění. Kdybych byl úplně v klidu, tak to není dobrá známka,“ řekl zkušený moderátor.
Následně zmínil svůj největší trapas. „Jsem velmi špatný na jména. Jednoho generálního ředitele jsem představil pouze jako inženýra Jana. Až posléze jsem si vzpomněl na příjmení,“ uvedl Čenský.
Doporučené video: Starší rozhovor s Janem Čenským.
Bobina terčem nechutného podvodu: Kráska je připravena na soudní bitvu
Související články

Zvláštní vztah Čenského a Morávkové. Společně tráví více času než s manželkou

Drsná zkušenost Jana Čenského: Po odmítnutí fanynky čelil krutým výhrůžkám

Jan Čenský vyzdvihl manželku a pochlubil se dospělým synem: Matyáš je celý táta

Jan Čenský v slzách: Princi z pohádek zemřel tatínek Miloš

































































