Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Zvláštní výmluva Jana Bendiga po trapasu v AZ-kvízu. Přiznal strach z Mareše, hloupého prý jen hrál

Jan Bendig hodil svůj neúspěch na Leoše Mareše.
Zdroj: Se souhlasem České televize/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
az-kvíz

Zatím vyhrává černej. Věta Aleše zbořila, která se během pár dní stala kontroverzní hláškou vědomostní soutěže AZ-kvíz. Tam proti sobě stanuli bratři Jan a Marsell Bendigovi, kteří svými vědomostmi zrovna neoslnili. Jejich výkon po celou dobu vtipně glosoval moderátor. Co na jeho výkon a kontroverzní hlášku řekl samotný Jan Bendig? To prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz, kde zároveň přiznal, že prý duel úmyslně vypustil!  

Aleš Zbořil se v nejnovějším díle AZ-kvízu předvedl. V duelu, kde se proti sobě utkali bratři Jan a Marsell Bendigovi, perlil jednou hláškou za druhou. Jeho věta: "Zatím vyhrává černej," se stala hitem internetu. Ne všem se ale zamlouvala a někteří kritici ji označili za rasismus. Jak se k tomu postavil samotný Jan Bendig v rozhovoru pro eXtra.cz?


"Mě ta hláška pobavila. Byla v dané situaci fakt trefná a zábavná. Nebudu přeci z každé vtipné věty dělat nevhodnou narážku," reagoval Bendig. "Aleš Zbořil je prostě legenda. Měl dobré hlášky, bavil mě a dělá svou práci výborně," pokračoval v lichotkách zpěvák, jenž nakonec po dlouhém souboji, kdy na pyramidě nezbylo snad jediné nevyužité místo, prohrál.

Bendig duel vypustil

Jan Bendig ukázal absolutní neznalost snad ve všech odvětvích. Příčinu svého neúspěchu vidí zejména ve velké nervozitě, kterou nepřímo zapříčinil i samotný moderátor. "Když jste v tom legendárním studiu, slyšíte tu legendární znělku a oproti vám stoji Aleš Zbořil, v zákulisí vás pozoruje Leoš Mareš, tak chytnete trému, i když nechcete," hájí se zpěvák.

Bendig dokonce přiznal, že kvůli obavám z Mareše duel úmyslně vypustil. "Leoše považuji za velice vzdělaného člověka, který má přehled. On s Benem svůj díl natáčel první. No a jak já, tak i Marsell jsme nechtěli jít do duelu s ním. Když vyhrál, bylo jasno. Takže přiznávám, že jsem občas neodpovídal tak, jak jsem chtěl. Tušil jsem, že by mě měl Leoš ve finále jako jednohubku," nechal se slyšet Bendig.

Zbořil byl z bratrů zoufalý

Moderátor byl z bratrů natolik zoufalý, že jim pak sám napovídal správné odpovědi. Ani jeden z nich navíc, alespoň zdánlivě, nepochopil samotný smysl hry, kdy cílem je spojit všechny tři strany pyramidy. "Jenom Honzo, jenom takovej detail. Jde nám o to, aby se spojily tři strany toho hracího pole. Zatím vyhrává černej," prohlásil Zbořil, který později hráčům raději vybíral čísla sám.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy