Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Jan Bendig obětí podvodů podlých rodičů: Vyčůranost fakt nezná mezí, rozčiluje se jeho partner

+ Další 4 fotografie

Je známo, že zpěvák Jan Bendig (28) má příliš dobré srdce pro mnohdy drsný a povrchní svět showbyznysu, ale i on musel ukázat, že má své limity a že jeho trpělivost a tolerance není nekonečná. O neuvěřitelně hanebných a podlých praktikách některých zpěvákových fanoušků informoval prostřednictvím svého Instagramu jeho manažer a partner v jedné osobě Lukáš Rejmon (36).

Vymyslí si cokoli

Zpěvák Jan Bendig by pro své fanoušky udělal cokoli a je k nim vstřícnější než kterákoli jiná hvězda, přesto se ale často dostane do situací, které ho dokážou nejen mrzet, ale také pořádně namíchnout. Ačkoli se někdejší finalista pěvecké soutěže SuperStar snaží vyhovět přáním svých podporovatelů, často naráží na to, že si lidé jeho dobroty neváží a jsou schopni ji sprostě využít. A podle instagramového vyjádření Honzova přítele a manažera Lukáše Rejmona je smutné, že bohužel nejde o ojedinělé případy.

"Svěřím se vám s další hnusárnou, kterou máme doslova každé dva týdny," napsal Lukáš úvodem svého vyprávění, jež se podle jeho slov týká "vyčůranosti" některých rodičů, kteří jsou schopni vypustit z úst jakoukoli lež, aby Honzu nalákali domů na oslavu a ideálně zadarmo.

"Jak asi víte, rádi navštěvujeme děti a lidi, co ho mají rádi a procházejí například těžkou nemocí nebo obdobím. A to vždy zdarma. Protože co je víc než vidět tu radost v jejich očích! Ale pak je tu celkem velká skupina lidí, která toho chce zneužít a hlavně nahlodat naši důvěru v tyhle dobré skutky," uvedl Bendigův dlouholetý partner ve statusu na sociálních sítích.

"Opravdu co dva týdny mám telefonáty od lidí/rodičů/tetiček a už od první sekundy prostě víte, že je to podvod. Že jejich syn/vnučka atd. má leukémii, nemoc atd. a chtějí vidět Honzu," popsal Rejmon ohavné lži, kterých jsou někteří rodiče schopni, jen aby mohli ušetřit peníze a zneužít zpěvákova dobrého srdce.
Pro dobrotu na žebrotu
I když se Lukáš s Honzou vždy snaží zjistit si o daném dítěti co nejvíce informací, někdy jsou historky "zoufalých" rodičů opravdu rafinované a je těžké rozlišit, kdy se jedná o lež. Soudný člověk by přece nikdy nechtěl zakřiknout zdraví svého vlastního dítěte a vymýšlet si, že jeho milovaná ratolest trpí zhoubnými chorobami.

"Najednou holčička není až tak nemocná, najednou se mění první věty, že umírá, na věty, že potřebuje jen vidět Honzu atd. a hlavně je zajímá, jestli to bude ZADARMO!" popsal Lukáš Rejmon bizarní chování dospělých, kteří to na ně zkoušejí všemi možnými způsoby, aby na obou dobrácích co nejvíce "vydělali".

"Vych*anost fakt nezná mezí," postěžoval si Bendigův manažer, pro kterého je řešení těchto problémů zřejmě denní chleba. tve mě, že tohle narušuje tu naši důvěru v tyhle pomoci pro nemocné děti. Jsme už fakt mega opatrní a doplácejí na to opravdu jen ti, kteří jsou na tom opravdu špatně!" dodal s přáním, aby se jeho povídání ideálně dostalo k těm, kteří zneužívají důvěry a dobroty jiných.
Bizár na konec
Rejmon na závěr přidal k dobru historku, nad kterou zůstává rozum doslova stát. To, s čím se Honza s Lukášem setkali během svého pobytu v Anglii, jim totiž zřejmě zůstane v živé paměti už navždy.

"Přišel za námi ubrečenej táta, že je jeho dcera ochrnutá a chce vidět Honzu. Tak jsme v jednu ráno po koncertě jeli asi 20 minut za Derby. Holka spala, táta ji vzbudil, uviděla Honzu, radostí vyskočila z postele a skákala o sto šest. Ten problém, že je ochrnutá, byl pryč," popsal Lukáš. "Když jsem to tatínkovi řekl, tak se jen debilně pousmál a pokrčil rameny," dodal a poznamenal, že teď už se snad nikdo nemůže divit, proč jsou s Honzou v mnoha případech až příliš opatrní a jejich důvěra v lidi začíná mít zásadní trhliny.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy