Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Jan Bendig promluvil o tajnůstkářském bratrovi Marsellovi: Všechno ututlal

+ Další 2 fotografie

Zpěvák Jan Bendig má důvod k radosti, jeho mladší bratr Marsell Bendig je totiž hvězdou nového filmu Banger, který měl svou slavnostní premiéru. Tam se redakce eXtra.cz potkala i s Honzou, který se nám svěřil, že Marsell prvně informaci, že natáčí tento film, tajil. Také nám prozradil, jak úspěch svého bratra vnímá, dojemně promluvil o jejich bratrském poutu a tematicky se svěřil i se svou bývalou závislostí, kvůli které se styděl ukazovat své ruce. 

"Na bráchu jsem hrdý. Všude hlásím, že to je můj brácha, který má v Bangeru hlavní roli. Přeji mu to," svěřil se Jan Bendig pro eXtra.cz s tím, že informaci o tom, že Marsell ztvární jednu z hlavních rolí po boku Adama Mišíka nebo Sergeie Barracudy, nějakou dobu úspěšně tajil.

Bendig je na bráchu hrdý

"Vůbec nic nám neřekl, pořád někam jezdil s tím, že má natáčecí dny. Vůbec jsem nevěděl, o co jde, pak mi to prozradil a byl jsem překvapený. Proběhla premiéra v Karlových Varech, kde byl na červeném koberci a vypadal nádherně. Jsem hrdý starší brácha," řekl známý český zpěvák, který buduje svou kariéru už několik let. Honza se kvůli svému snu přestěhoval v začátcích své kariéry do Prahy, zatímco Marsell zůstal v Hradci Králové.

Parťáky přesto stále zůstali a osud tomu chtěl dokonce tak, že se dnes po červeném koberci mohou zaslouženě procházet oba dva.

"Od malička jsme parťáci. I když jsem se přestěhoval do Prahy a on byl v Hradci Králové, tak jsme si chyběli. Najednou jsme si začali i co se týče kariéry pomáhat, a je to tady. On hraje, já zpívám a je to super."

"Pořád jsem si schovával ruce"

Ve filmu Banger hrají hlavní roli i drogy a závislosti. Marsell redakci eXtra.cz přiznal cigarety, Honza nám zase svěřil, že s jednou také velmi dlouho bojoval.

"Nedávno jsem si přestal kousat nehty. Byl jsem na tom od malička extrémně závislý. U kamarádů jsem viděl, že mají hezký ruce a chtěl jsem je taky takové, řekl jsem si dost. Pořád jsem si schovával ruce, když jsem se třeba s někým fotil nebo se podepisoval. Držel jsem to pero tak, aby mi nikdo na ty prsty neviděl, ale teď už je to dobrý."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy