Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Jan Antonín Duchoslav slaví 55: Vikyho Cabadaje byste dnes už skoro nepoznali

Jan Antonín Duchoslav slaví 55: Vikyho Cabadaje byste dnes už skoro nepoznali
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
Výročí
Představitel Vikyho Cabadaje, Jan Antonín Duchoslav, slaví 55. narozeniny. Od doby, co se natáčely Sněženky a machři, kde se herec proslavil, uběhlo už 38 let. Duchoslav má obličej přesně stavěný pro záporné role, což často přilákalo i mnoho děvčat... Jak se změnil Viky ze Sněženek?

Herectví začalo omluvenkou do školy

Český herec a moderátor Jan Antonín Duchoslav je pražský rodák, který se proslavil právě díky snímku Sněženky a machři Tehdy šel na natáčení hlavně proto, aby dostal od filmařů omluvenku do školy. Gymnázium, na kterém studoval, nedodělal a on sám uvedl, že to bylo kvůli slávě a popularitě, která přišla po natáčení.

Už dlouhou dobu působí v Pražském divadle Radka Brzobohatého. Role Vikyho Cabadaje ho proslavila, ale diváci si jej mohou pamatovat i jako policajta z 2Bobulí, Viktora Hofmana ml. z Ordinace v růžové zahradě nebo také jako Mikyho ze seriálu Třetí patro, díky čemuž byl na vojně brán spíš jako celebrita než jako branec.

Milostný život

Herec má obličej, který ho pro záporné role vyloženě předurčuje. Zahrál si záporáka i v seriálu Doktoři z počátků. Zajímavé, jak jeho tvář a dlouhé vlasy lákala děvčata... Duchoslav je v současné době rozvedený a se svou bývalou manželkou Klárou Stibůrkovou má dva syny, Antonína a Jana.

Filmový Viky Cabadaj slaví 55. narozeniny. Jak se změnil v průběhu let?

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy