Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Jamie Dornan slaví 38: Krasavce z Padesáti odstínů šedi celý život sžírá velká bolest

Zdroj: Universal Pictures
+ Dalších 11 fotografií
smutek
Jamie Dornan, známý především jako Christian Grey z Padesáti odstínů šedi, slaví 38. narozeniny. Za svou kariéru už stihl natočit spoustu snímků, seriálů a nějaký čas se věnoval i modelingu. Jen málokdo ale tuší, že ho už od mládí trápí velká bolest ze ztráty nejdůležitější ženy jeho života.

Jamie Dornan je herec, bývalý model a především pohledný Brit, jehož šarm učaroval nejedné ženě. Celosvětově ho proslavila jeho první velká kampaň na spodní prádlo, na které pózoval pouze v trenýrkách a naolejovaný od hlavy k patě. Právě tato kampaň byla jedním z důvodů, proč byl obsazen do Padesáti odstínů šedi

Padesát odstínů šedi je erotický román, který byl posledních letech velmi oblíbený především mezi staršími ženami. Právě Dornan ve filmové adaptaci ztvárnil hlavní postavu Christiana Greye, zámožného podnikatele, který má zálibu v dominanci.

Stejně jako jeho filmová postava, ani samotný Dornan neměl příliš veselé mládí. Krátce po oslavě šestnáctých narozenin mu zemřela milovaná maminka na rakovinu slinivky. Zatímco jeho otec a sestra u ní mohli být během jejích posledních okamžiků, jemu to povinnosti nedovolily.

Bolestné přiznání

Deníku The Times se Dornan svěřil, že začal truchlit ještě před tím, než jeho maminka zemřela. Největší smutek prý zažil v době, kdy mu doktor sdělil, že už jí není pomoci a rakovině podlehne. „Ten smutek a bolest z její ztráty mě trápí dodnes. Někdy méně, někdy více, občas přijde velká vlna stesku,“ popsal Jamie, kterému nyní dělají největší radost tři dcery, které má se zpěvačkou Amelií Warner

Související články

Další články