Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jamie Dornan alias Christian Gray je v Karlových Varech a fanynky se míní zbláznit!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Jamie Dornan, herec, který se proslavil především hlavní rolí ve filmu 50 odstínů šedi, přistál dnes dopoledne na Letišti Václava Havla, kam přiletěl z Londýna, a zamířil na filmový festival v Karlových Varech, kde mimo jiné na tiskové konferenci k filmu Anthropoid vysvětlí, proč souhlasil s rolí československého odbojáře Jana Kubiše, kterou ve snímku ztvární.

Christian Gray je v reálu ženatý a má dceru, to není zejména pro některé fanynky 50 odstínů dobrá zpráva, my víme

Amelia Warner a Jamie Dornan (33) se vzali v dubnu 2013 a v listopadu téhož roku přivítali dceru, kterou pojmenovali Dulcie. „Je to sen. Je to úžasné,“ řekl tehdy hrdý otec Jamie anglickému Vogue. Do Prahy přiletěl z Londýna, kde s celou rodinou žije.

Herec přijel do Karlových Varů především představit snímek Anthropoid, a to spolu s jeho režisérem Seanem Ellisem, jenž hodlá slavné události z československých dějin zprostředkovat širokému světu

Miláček žen, který už se v dalším pokračování 50 odstínů neobjeví, především proto, že mu bylo mnoha agenty z jeho oboru naznačeno, že oproti své herecké kolegyni má opravdový talent a byla by škoda se podílet na podobných snímcích, když si může střihnout roli v "opravdových" velkofilmech, se bude jistě na MFF těšit mimořádné přízni a my pro vás budeme jeho cestu bedlivě sledovat.

Související články

Další články