Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

James Dean baletu se pochlubil rodinkou: Potetovaný Polunin má krásného syna

James Dean baletu se pochlubil rodinkou: Potetovaný Polunin má krásného syna
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Rodina
Ukrajinský krasavec Sergej Polunin (30), který před pěti lety dostal do kolen miliony lidí svým tancem ve videoklipu Take Me To Church, ukázal svou krásnou rodinu. Potetovaný tanečník se konečně usadil a nyní si užívá společné chvíle s přítelkyní Jelenou (26) a synkem.

Vypadá to, že baleťák, který rád provokuje, se konečně usadil a zklidnil. Stabilitu do života přinesla Sergeji Poluninovi krásná ruská krasobruslařka a medailistka z olympiády v Soči Jelena Ilinych.

Romantický začátek

Mladý pár svůj vztah oficiálně potvrdil teprve minulý rok v dubnu. Všechno prý začalo pár textovkami přes sociální síť Instagram. Jelena se svěřila, že Sergejovu kariéru moc nesledovala. Když jí však máma poslala video s Poluninem, jak tančí, musela mu hned napsat. Zamilovaný baleťák prozradil, že ho její způsob psaní ihned oslovil a chtěl Jelenu poznat blíž.

Nyní spolu vychovávají krásného synka, kterému dali jméno Mir. "Mít dítě je velká radost, tak přirozená; mění vaše priority a vytváří nové obzory," řekl tanečník pro web gramilano.com.

Pestrá kariéra

Polunin začal s tancem už od raného dětství. Už v devatenácti letech se stal nejmladším sólistou Královského baletu v Londýně. Bylo velkým překvapením, když talentovaný mladík v roce 2012 oznámil, že s baletem končí. Nakonec odjel do Ruska, kde v kariéře tanečníka pokračuje.

Do povědomí lidí se dostal hlavně díky účinkování ve videoklipu Take Me To Church na píseň Hoziera. Klip od režiséra Davida LaChapella se stal absolutním hitem na YouTube. Nyní má přes 28 milionů zhlédnutí. Jeho životní příběh je velmi zajímavý a inspiroval režiséra Stevena Cantora k natočení dokumentu The Dancer.

Související články

Další články