Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jakým prádlem svádí manžela? Táňa Kuchařová nechala NAHLÉDNOUT POD SUKNI A ODHALILA SVŮJ KLÍN

Ondra je překvapený, co jeho manželka nosí.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Představovali jste si, co takové sexy modelky nosí pod šaty za spodní prádélko? Jestli si myslíte, že jsou to krajky, podvazkové pásy, tanga a podobné věcičky jako ze sexshopu, tak se mýlíte. Tedy aspoň to, co se týká bývalé Miss World Táni Kuchařové (29). Ta má na svůdné kalhotky jiný pohled.

Možná jste Ondrovi Gregorovi (34) záviděli, jakou má kočku doma. Jenže když se Táně podíváte pod sukni, tak to zas taková hitparáda není. Místo černých minikalhotek, zařízlých do vypracovaného zadečku, má na sobě bílé bavlněné gatě, které připomínají spíše pánské slipy.

Ale jak se říká, každý jsme nějaký a každý máme jiný vkus. Třeba se muzikantovi právě líbí, že se jeho manželka obléká do spoďárů jako z mužského obchodu, tak proč ne. Třeba on na ty sexy oblečky není a má rád tento dost ulítlý styl.

Na Ondru to zřejmě zapůsobí, ale spoustě kluků se teď rozplyne sen o tom, jak chodí modelky krásně oblékané. Tak přeci není nad pohodlnost.

Související články

Další články