Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Jaký zlozvyk mají jednotlivá znamení? Beran holduje alkoholu, Váhy pořád polykají prášky

+ Další 2 fotografie
Na základně znamení zvěrokruhu se dá zjistit o lidech ledacos. I to, jak jsou náchylní k různým závislostem a kterým pak holdují. Zlozvyky jsou nehezká věc, která může dokonce s naším životem zamávat, aniž by si to někdo uvědomoval. Nezdavé zlozvyky se odvíjejí podle povahy, kterou má každé znamení jiné. Jak jste na tom právě vy?

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Berani jsou temperamentní, takže jim neunikne žádná zábava, kde je hodně alkoholu. A to je u nic velký problém. Měli by si dát pozor na množství pití, které konzumují.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Nejhorší zlozvyk Býků se týká jejich rukou. Když jsou totiž ve stresu a nebo se necítí dobře, často si okusují nehty a kůžičku kolem nehtů. Býci, toto je opravdu nechutné! Přestaňte s tím ihned!

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Blíženci si nemusí představit jeden den bez mobilu, co jeden den! Pravděpodobně by nevydrželi ani hodinu bez tohoto zařízení. Milý Blíženci, věřte, že si pěkně vyčistíte hlavy, když nachvíli přestanete zírat na displej.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Raci by si měli dát pozor na svojí citlivou povahu. Často jste vrbou a necháte ostatní, aby vám vzali energii. Zaměřte se na sebe a bude vám lépe!

LEV (23. 7. až 22. 8.) Vy jste páni všech zvířat, ale pozor na to, nemusíte mít výčitky pravdu. Vaše ego vás velmi často převálcuje, takže se necháváte snadno rozčílit. Zkuste navštívit relaxační centrum.

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Nic není dokonalé. To si však Panny nemyslí!. Každý den musí být perfektní, tak jak si vysní. Vaše upjatost přeskládávat věci, rovnat a uklízet vás jednoho dne dožene.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Váhy mají problém rozhoupat se a dotáhnout věci do konce. Pokud je tedy přepadne splín a nebo je něco začne bolet, vezmou si prášek. Raději jděte k lékaři a řešte problém jako lidé.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Štíři si ujíždějí na sladkém. Jsou schopni za den sníst tolik tabulek čokolády, že tolik cukru lidé nesnědí ani na Vánoce. Trochu se kroťte, ať za pět let nemáte o sto kilo více.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Nejhorší zlozvyk každého Střelce je to, že si po sobě prostě neuklízí špinavé prádlo. Ponožku nechá u postele, propocené triko hozené přes židli. V žádném případě mu to nevadí. Pokud však nebydlí sám, měl by si uvědomit, že ostatním to vadit může.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Nejhorší neřest, kterou si dopřává několikrát denně je kouření. Už jako mladiství si zamiloval vůni tabáku a nemůže se od něj odtrhnout. Zkuste alespoň snížit počty cigaret, které denně vykouříte.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Vodnářovi, když se prostě nechce, nehnou s ním ani tažní koně. Občas jsou tak líní a dokáži celý den promrhat, až to bolí. Vodnáři, žijete jen jednou, tak zvedněte zadek a jděte něco dělat.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryby jsou nedochvilné. Čas pro ně nic neznamená a kdykoliv se dohodnou na konkretním čase, nikdy to nestihnou. Zkuste si nařídit hodinky o několik minut dopředu, třeba vám to pomůže…

A tady zjistěte, co vám věští tarotové karty! Bude pro vás rok 2019 pozitivní, nebo plný překážek?

Mohlo by vás zajímat

Další články