Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Jaký to má význam? Americká restaurace se chlubí bizarními fotkami dětí u svého jídla!

Restaurace Gorditos v Seattlu nabízí obří burritos ve velikosti miminek.
Pokud vyfotíte porci s miminkem ne starším než měsíc, máte jídlo
zdarma.
Zdroj: Facebook

Jeden a půl kilové burrito, to je hlavní lákadlo seattleské restaurace Gorditos, která se chlubí tím, že umí udělat pořádnou porci jídla. Vyhlášená mexická pochutina plná masa, oliv, fazolí, zeleniny a navrch s pořádnou porcí smetany je už na tolik sytá, že vám pouhé dvou set gramové balení stačí na pořádný oběd, natož pak rovnou tenhle macek!

Někoho napadlo vyfotit své právě novorozené dítě vedle porce, aby srovnal velikost, a v restauraci Gorditos se z toho stal trend. Lidé se baví už jen tím, že si zajdou na burritos a vedle něj vyfotí své miminko.

Pokud není vaše dítě starší než jeden měsíc a uděláte s ním fotku, máte jídlo zdarma. Jenže takovouto porci jíte dle slov manažera restaurace klidně i několik dní. Přesto se ale najde dost odvážlivců, kteří se rozhodnou natlačit do sebe celu nohavici na posezení.

Gorditos má také svou Zeď slávy miminek a burrita. Najdete tam spoustu „úlovků“ a děti zase mohou tvrdit, až vyrostou, že byly jako miminka slavné.

Související články

Další články